Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyan kellemetlennek érzem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan kellemetlennek érzem a társkereső oldalak használatát. Tényleg gáz társkeresőzni?

Figyelt kérdés

22 éves férfi vagyok. Magas, átlagos alkat, szőkés-barnás haj, zöld szem, jól öltözök szerintem. Nem vagyok nagyképű, és nem is mondom hogy jól nézek ki, de szoktam tetszeni a lányoknak, csak éppen nem sodor össze senkivel az élet. Gondoltam társkeresőznék, csak kicsit gáznak érzem, hogy feltegyek képet is magamról...

Ti hogy vagytok ezzel? :)



2016. márc. 19. 19:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
15%
Igen, gáz. De a mi véleményünk úgyse tart vissza téged.
2016. márc. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Nem a ti véleményetek tart vissza, hanem az enyém...:D
2016. márc. 19. 19:50
 3/27 anonim ***** válasza:
32%
Gáznak nem gáz, csak szimplán alig van értelme. De majd rájössz...
2016. márc. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
40%
Teljesen értelmetlen, ne pazarolj rá se időt, se pénzt.
2016. márc. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
85%

Én is így voltam vele évekig, de utólag úgy gondolom hogy butaság volt így érezni. Nem járok bulizni így ez az ismerkedési lehetőség kimaradt és a hosszú egyedüllét miatt már az önbizalmam is megcsappant. Tavaly nyáron erőt vettem magamon, és felregisztráltam, két hónap után randiztam a legszimpatikusabb fiúval, és boldogan megoszthatom veled, hogy már 6 hónapja együtt vagyunk :)

Egyébként egyre több emberről hallom hogy társkeresőn ismerte meg a párját, a kollégáim közül nagyon sokan, többen már családot is alapítottak.

Megéri megpróbálni, és nem szabad feladni, bízz benne hogy megtalálod az igazit :) És olyan boldogok lesztek a lánnyal, mint most mi vagyunk a párommal :)

Sok sikert!

2016. márc. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
72%

5-ös

Félve kérdezem meg, de ugye tudod, hogy egy fiúnak messze nem ugyanolyan ez, mint egy lánynak?

2016. márc. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
80%
Én úgy vagyok vele,hogy nem gáz,mert végső soron nem bélgáz,vagy földgáz ! Így szerintem semmi ok az aggodalomra.
2016. márc. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
43%

58%as Turcsy haverod írt ki egy kérdést hh nem válaszoltál rá ? XD


5ös hallod férfiként teljesen felesleges társkeresőzni. "2 hónap után" ebből arra következtetek h annyi idő találtál vkit aki egyáltalán megfelelt neked. hányat utasítottál vissza ? 2 hónap alatt ilyen 1000-5000re tippelek.

2016. márc. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
78%

A mostani párommal 7 éve vagyunk együtt.

Évek óta isnertem látásból.

Társkeresőn láttam meg hogy egyedülálló.

Másnap elhívtam csillagokat nézni.

2016. márc. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
77%

6: Szinte majdnem ugyanolyan. Nem vagyok nagymellű, darázsderekú szőke cicababa, teljesen átlagosan nézek ki, sőt van is egy kis súlyfeleslegem. Mégis találtam egy nagyon intelligens, kedves srácot akiért kár lett volna elhalasztani a társkeresőzés lehetőségét.

Teljesen normális nézeteket vallok és nagyon komolyan gondolkodtam rajta hogy tanulmányt kellene írni a társkereső oldalakból mert mindkét nemből olyan emberek fordulnak meg ott, hogy ijesztő hogy ilyen figurák közöttünk mászkálnak az utcán. Nemtől függetlenül vannak nem normálisak, de szerintem ha valaki ezt nyitott szívvel csinálja és optimistán, akkor ugyanilyen tapasztalatokat fog bevonzani magának.

2016. márc. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!