Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, nehéz kérdés, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, nehéz kérdés, de megpróbálnátok átgondolni: ha egy férfi nem tetszik arcra, azt általában milyen jellemzők szokták okozni?

Figyelt kérdés

Pl milyen a szeme, orra, szája, állkapcsa, homloka ?


Tudom hogy nehéz kérdés, meg összhang... De próbáljatok válaszolni kérlek.


2016. márc. 20. 09:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
én nem nő vagyok de ezt jegyzd meg. az se mindegy hogy hogy mimikázol. pl nekem nagyon szolidan kell mosolyognom, ugy hogy a fogim ne latszodjanak mert foghíjas vagyok. tehat csukott szájjal. es féloldalasan mert a szájam széthúzza az orromat es nagyon széles es lapos lesz. közben a szememmel hunyorognom kell, ezt nem tudom pontosan miert, es a szemöldökömet meg felfele kell huzni hogy a homlokom ráncos legyen. ezt se kerdezd miert.
2016. márc. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%

Arcbőr: A puhàt, simàt szeretem. Akinek nem szép a bőre (heges, vagy borotválkozás után is durva, stb.) az annyira nem jön be.

Szem: Nekem pl a kék nem tetszik.

A szemöldök se szép, ha túl vastag/sűrű, de ez hiába korrigálható, ha sokan ba$znak rá.

Orr: A túl nagy vagy túl hegyes ront az összképen.

Száj: Túl vastag vagy túl vékony szintén nem szerencsés, a fogak is számítanak.

Állkapocs: Nem figyelgettem, de biztos ebből is van, ami nem tetszene.

Homlok: Az arcához optimális méretű legyen, és ne kiugró.

Lehet lepontozni a válaszolóknak, meg jönni azzal, hogy felszínes vagyok, de csak a kérdésre válaszoltam.

2016. márc. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
Ronda a foga, nagyon pattanásos, zsíros a bőre, rossz szemüveget visel (ami egyáltalán nem illik az arcához), Igénytelen az arcszőrzete (kezeletlen borosta, munkás bajusz, össze-vissza foltokban növő szakáll), összenőtt szemöldök,toka és a nagyon elálló fül. Bennem általában ezek keltenek visszataszító képet. Az orr alakja, szája, szeme..stb-ről nem lehet így mit mondani. Az a kombinációtól függ, a milyenségtől. Lehet valaki helyes pasi hatalmas krumpli orral, de még elálló fülekkel is,ha a többi egyébként rendben van. Sőt vannak olyanok, akiket pont ezeket a karakteres jegyek teszik együtt érdekessé, vonzóvá az arcát.
2016. márc. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

2-es, a kiugró homlok az mit jelent?

egyébként ne mfognak lepontozni, ilyesmi válaszokat várunk.

2016. márc. 20. 10:03
 5/18 anonim ***** válasza:
Nincs konkrét dolog, ami tetszik/nem tetszik. Legyen értelmes tekintete, nekem ez adja meg az arc szépségét leginkább.
2016. márc. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

"munkás bajusz"


az mi a bánat? XD

2016. márc. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Bocsi, felénk ez elég ismert fogalom, rakok egy képet mire gondoltam:

[link]

2016. márc. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ezt igy nagyon nehez megmondani.Tenyleg az osszhang szamit. Es nem tudom meghatarozni mi az ami miatt nem tetszik az illeto arca.


De volt olyan pasi ,aki nem volt az esetem abszolut( nagyon nem) megis ugy tudott nezni a nagy barna csibeszes szemeivel ,hogy megis megkapta a nem rossz statuszt.


Sokszor onbizalom kerdese az egesz. Ha egy ember jol erzi magat a boreben az meglatszik rajta es maris kelendobb a halpiacon;)

2016. márc. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

A pattanások és a mitaszserek... Rosszul vagyok tõlük Legyen az nõn vagy férfin, inkább rendbe teszem bárki arcát minthogy néznem kelljen. Csak olyannak bocsátom meg akit már nagyon szeretek.

A rendezetlen borosta és ecset fej is kiábrándító tud Lenni, csakúgy mint a kikandikáló Orr szõrzet. A sárga ápolatlan fogak is elrettentenek, nem kell Colgate mosoly De azért azt Se akarom látni,hogy mi volt a heti menü.

2016. márc. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Mifelénk szakmunkás bajusznak hívják..

Nekem se jön be. Ha nem nő normálisan akkor tessék csupaszra borotválni. Ugyanez vonatkozik a szakállra is.

Számomra az ápolatlan fogazat, esetleg frontfog hiány, durva fogcsáléság (mintha a szél hordta volna a szájába) ,hernyós szemöldök, ferde orr, durván himlőhelyes arcbőr nem jön be.

A kancsalság szintén.

2016. márc. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!