Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olvastam nemrég egy cikket, ami szerint az észak amerikai és európai fiatalok ötöde már online ismerkedett meg jelenlegi párjával. Itthon is nagyon sokan emlegetik a Tindert, de én még soha nem próbáltam. Állítólag nagyon sokan használják és ugye leginkább fiatalok. Van itt valakinek tapasztalata? Esetleg akad közületek aki ott ismerte meg a mostani, vagy egy előző barátját/barátnőjét?

21/F



2016. márc. 21. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Sokan idegenkednek az internetes társkereséstől, mondván az rideg, személytelen, stb.

Én ezt mind cáfolnám. Rideg és személytelen annyira lesz egy kapcsolat, amennyire a két fél azzá teszi. Összességében nézve irreleváns, hogy két ismerkedő ember hol szólítja meg egymást: utcán, buliban, társkeresőn, stb. Utána vélhetően úgyis élőben meg telefonon is fognak beszélni. Azt pedig nem nehéz belátni, hogy ugynazok az emberek vannak fent pl. Tinderen, akikkel az utcán is találkozol.

2016. márc. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Mialatt kiírtad, regisztrálhattál volna, és kipróbálhattad volna...
2016. márc. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az előzőt ott ismertem meg. De az már vagy 7-8 éve volt. Én sosem tapasztaltam ezt a 100 pasi van egy nőre témát, lehet, hogy nagyon nem voltam szép, lehet, hogy kevesen voltak a társkeresőn, pedig akkor még ingyenes volt. 2-en írtak nekem és abból az egyik 200 km-re lakott úgyhogy azt hanyagoltuk. Maradt egy, aki egy elvont gyerek volt, fura volt, meg öntörvényű, de mégse lett olyan hamar vége sajnos. Tartósnak volt mondható.


Ma már biztos, hogy nem regisztrálnék ilyen helyre, már csak abból is kiindulva, hogy itt miket írnak az emberek. Engem az nem izgat, hogy 40-en rám írjanak, aztán mindenképpen én legyek a bunkó.

A másik véglet, meg, hogy nem kellenék senkinek, és nem akarnék megaláztatást. :D


Én nem akarlak lebeszélni róla, egy próbát megér, de ne vedd véresen komolyan.

2016. márc. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon furcsa dolog ez....mert kizárólag olyan embereknél működik akik célhoz keresnek embert. Tudatosan alakítják az ismerkedést, közös témákat találnak ki, nem a személyes kisugárzás alapján választanak, de meg vannak győződve arról, hogy így olyan partnert találnak, aki passzol hozzájuk.

A netes ismerkedés egyetlen előnye a határtalanság, olyan emberekkel beszélhetsz, ismerkedhetsz akikkel soha nem találkoznál személyesen....ezen kívül semmi értelmét nem látom. Olyan dolgokat mondasz el vad idegen embereknek amit még a saját családod sem tud, a személytelenség fokozza a kreativitást és az önbizalmat, de ez egy önámítás, mert ha személyes találkozóra kerül a sor minden lepel lehull....és ott élőben kell bizonyítani.

38F

2016. márc. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!