Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ilyen csajokkal foglalkozzak?

Figyelt kérdés

Akik a pénz útán hajtanak meg a verdám útán? Honnan tudjam, hogy kit érdeklem én igazán és kit érdekel inkább a pénzem. Eleinte mindegyikkel megvagyok, de aztán rájövök, hogy nemis én vagyok a lényeg.

U.I. Nem szeretem a plázacicákat, de még a normálisnak vélt lányok is már erre hajtanak



2016. márc. 22. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Itt egy majom,aki az ellentétét állítja:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..

2016. márc. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
én azért hajtok , hogy helyes és számomra szexi pasim legyen és elbüvőlő legyen a szeméyisége, engem abszolúte nem érdekel a verdája meg a pénze csak az hogy boldogok legyünk és legyen az aki este átölelve alszik el velem pl *.*;)
2016. márc. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Lehet akármennyi pénzed és akármilyen verdád, egy ilyen "útán" után mennél a kukába nálam. Vannak fontosabb dolgok is, ne feledd! Első körben tanulj még egy müttyöt! N31
2016. márc. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne told a csajok orra alá a verdádat meg a pénzedet és akkor kiderül. Ez persze nem azt jelenti, hogy ezentúl egy kávéra vagy fagyira se hívd meg őket, de szervezz egyszerű randikat. Pesten élek, így erre írok példákat. Kopaszi gát séta és piknik, állatkert, teaház, kávéház, Vár környéki séta, Városliget séta, stb stb.


Aztán persze beülhettek valahova inni valamit, ha már 3., 4. randi, akkor beülhettek ebédelni valahova. Ilyesmik.

Szervezz olcsó randikat.

A párom is megteheti, hogy bármikor kimenjünk külföldre egy hétre, most Amerikába szervez magának utat a haverokkal, de az ismerkedési fázisban abszolút nem ilyenekben gondolkoztunk, csak együtt akartunk lenni, beszélgetni, iszogatni, sétálni.

2016. márc. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne kezdd egyből felmutatni a verdádat, meg hogy mennyi pénzed van.

Jó ha egy ideig azt hiszi, hogy nincs se kocsi, se lóvé.

Ha ezek nélkül is kitart melletted, akkor nagy valószínűséggel valóban te kellesz neki.

2016. márc. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Próbáltam amúgy ezt az olcsó randit, de nah kiszimatolják manapság a nők az ilyesmit hamar...
2016. márc. 22. 15:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Amelyik nőnek nem a pénzed miatt kellesz, annak a kinézeted miatt. Az jobb?
2016. márc. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!