Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti járnátok olyan fiúval aki "púpos"? (láthatóan gerincferdülése van)

Figyelt kérdés

26 éves fiú vagyok próbálok netes társkeresőkön ismerkedni, szinte minden lányra ráírok, de 100-ból 95 nem akarok beszélgetni velem vagy nem válaszol. Buliban még kb ennyi sem jön össze ismerkedés terén. 187 cm vagyok 70 kg tehát vékony, magas és gerincferdülésem van, "púpos", "görbe" a hátam? Ez nagyon taszító egy lány számára?


Igényesen öltözködöm, Ralph Lauren, BOSS, Tommy Hilfiger cuccokban járok, jól állok anyagilag mégsem érdeklem a nőket, bár még így a külsőm 10-es skálán kb 3-as. Mit tegyek? Ismerkedjek olyan lányokkal, akik szinte senkinek sem kellenek mert nagyon kövérek vagy 10-es skálán 2-esek?



2016. márc. 26. 12:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Ne azt várd hogy azért mert jól állsz anyagilag, rögtön érdeklődni kezdjenek. Ez ne legyen szempont, mert akkor pont nem magad miatt kellenél neki/nekik.

Az igényeidből ne adj lejjebb, itt arra gondolok hogy ne kezdj olyannal aki nem tetszik, megérdemled te is hogy olyan lánnyal legyél akivel szívesen vagy.

Próbálkozz ezek után is, neked is lesz párkapcsolatod.

Ha azt vetted észre hogy a "púpos" hát hátrány, akkor lehet az. De lesz olyan lány/nő akit ez pont nem fog érdekelni.:)

2016. márc. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
53%
Sajnos a nők durvább eugnikai szűrőt alkalmazak, mint anno a nácik. Rögtön észreveszik az iyesmit és azonnali tiltólista tud lenni. Én is beszoptam ezt, szóval.
2016. márc. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
én meg nagy db vagyok :) ne ezzel foglalkozz dumád legyen azzal probálj lehengerelni..a lányokat le kell nyügözni..láncold magadhoz a lelkét és leszarja hogy nézel ki:) ffi 33
2016. márc. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 VirágésBence ***** válasza:
100%
Nem foglak ámítani, ha a gerincferdülésed mellé nincs jó tested és nem vagy helyes, akkor ne várd, hogy majd egy bombázó észrevesz és körülrajong. Viszont találhatsz okos és intelligens, átlagosan szép kinézetű lányt, olyannal viszont egyáltalán ne próbálkozz aki egyáltalán nem tetszik, mert úgyse lesz jó vége. Annyit segíthetsz magadon, hogy megtanulod a lányokban az apróságokat is értékelni, pl szép szem, szép bőr, szép haj stb, mert így kicsit megnő azoknak a lányoknak a köre akik valamiért tetszenek.
2016. márc. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Endi Vajna se jobb nyugi
2016. márc. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Kezdj el jógázni!


Én is gerincferdüléses lány vagyok, már egy éve jógázom, javult a testtartásom, jobb a közérzetem, kevesebbet fáj a hátam.


Egyébként neked mennyire látszik a "púpod"? Nincsenek fájdalmaid?

2016. márc. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

A 3. és a 4. hozzászólás nagyon igaz. Teljesen egyetértek velük. Itt annyira mondják, hogy nekünk lányoknak a pénz meg a jó test alap, ezek nélkül szóba sem állunk a fiúkkal. Lépjenek már ezen túl. Persze, biztosan van ilyenre is példa. De velem együtt biztos sok lánynak esik rosszul ez az általánosítás. Sokunkra nem igaz.

Az nagyon fontos, hogy tudjatok a kiszemelt lánnyal beszélgetni, érezzétek jól magatokat egymás társaságában.

Lehet, hogy ha végül nem egy felszínes csajt fogsz megszeretni, hanem egy kedves, okos, jófej lányt, akkor te is jobban jársz. Nem gondolod? :-)

Mindenkiben van jó és rossz is. Az apró kis jó dolgokat kell észrevenni.

2016. márc. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

#7-es kommentre: ha egy hapsi kedves és jófej azt valóban értékeli a legtöbb lány. Viszont hiába vagy kedves, jófej, jó társaság, ha a külsőd nem üt meg egy szintet, akkor maximum barátként, haverként jöhetsz náluk szóba.


Egyébként a legtöbb nőnél ez valahogy úgy működhet, hogy külsőre "beárazzák" magukat (tehát, hogy kb egy 100-as skálán ők hanyast érnek el) és ehhez mérik azt, hogy milyen pasikkal állnak szóba. Tehát nyilván egy alacsony önértékelésű és/vagy nem túl vonzó, elhízott, előnytelen külsejű lánynak valóban nincsenek nagy elvárásai a fiúk külsejét illetően, mert ők eleve kevésbé válogathatnak és nem számíthatnak arra, hogy a helyes, menő hapsiknál is szóba kerüljenek.


2-3 hónapig ismerkedtem egy az átlagostól némileg jobb megjelenésű, elég értelmes és érett gondolkodású egyetemista lánnyal. Találkoztunk kb 20 alkalommal, jól elbeszélgettünk mindig, látszik, hogy jól érezte magát velem, kedves, figyelmes, nagyvonalú voltam vele mindig. Ennek ellenére a külsőm miatt egyszerűen képtelen volt annyira vonzódni hozzám, ami a továbblépéshez és a baráti jellegű kapcsolat szintjének meghaladásán kívül kellett volna. Szóval 2-3 hónap próbálkozás után sem sikerült vonzódnia hozzám, így megszakadt a dolog.


A hozzám hasonlóan előnytelen külsővel rendelkező férfitársaim nyilván tapasztalták, hogy nekünk sokkal többet kell küzdenünk, tepernünk, tennünk egy nőért, hogy "megszerezzük" őt. De még ez a többlet figyelem és törődés is általában kevés ahhoz, hogy ne lépjen le inkább egy jó megjelenésű hapsival legyen az buta, bunkó és/vagy csóró...

2016. márc. 26. 16:26
 9/23 Ypszilon1980 ***** válasza:

Sajnos vannak tiltólistás dolgok. Vagy sok pénzed legyen, vagy nézz ki jól,de egy ilyen esetben a duma az, amivel nyerhetsz.

A lányok nem feltétlenül pénzes, jóképű pasikat akarnak csak, de problémás eseteket sem. Ez a nők 95%-a.Vannak kivételek, de tű a szénakazalban megtalálni. Akárki felháborodhat ezen, de ez akkor is így van, nem véletlenül van tele az ország önbizalomhiányos férfiakkal.

2016. márc. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Biztos van igazság abban, amit mondtok. De ezek egyes esetek voltak. Éppen ezért egy-két példa alapján nem kellene általánosítani, hogy az összes nő olyan!!!!! Ezt kellene felfogni, de ahogy látom ezen az oldalon nem megy!
2016. márc. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!