Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell/érdemes flörtölni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell/érdemes flörtölni, hogy lehet ezt megtanulni?

Figyelt kérdés
Nincs igazán tapasztalatom flörtölésben, hogy lehet ezt megtanulni? Srácok ti hogyan csináljátok, lányok, nektek mi szokott bejönni? Kort és nemet is írjatok!

2016. márc. 30. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Az jó ha bókolsz, megdicséred a szemeit, megpuszilod a kezét, előre engeded :D megsimogatod, stírölöd. De ezek csak olyan kiegészítések... A legjobb, ha érdeklődsz felőle és a lány úgy érezheti, hogy bármit megoszthat veled. És ne folyton faggasd, hanem beszélgess vele egy témáról is.

18/L

2016. márc. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Szagolgasd őket, azt nagyon szeretik. Először én se hittem el, de kipróbáltam és bevált. Azóta egy nő se mondott nekem nemet, igazából hozzám se szólnak, csak elfutnak. :?
2016. márc. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A flörtölés első szabálya, hogy ne légy ronda. Én sajnos az vagyok, ezért még sosem flörtölt velem egy lány sem.
2016. márc. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Flörtölés = a nő egójának a legyezgetése

asszisztáljon ehhez, aki akar :)

2016. márc. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!