Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elutasítás után van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutasítás után van még értelme próbálkozni?

Figyelt kérdés

Egy lányt egy pár napja elhívtam hogyismerjük meg egymást és hát kedvesen ugyan de visszautasított. Viszont ha írok neki nem flegma vagy nem rendez le két szóval hanem válaszol mindenre. Az érdeklődést részéről is megvan viszont magától sosem ír rám. Igazából nemtudom hogy csak túl gyors volt ez hogy elhívtam valahova vagy ezt ő már eleve elrendezte magában.

Kiváncsi lennék a véleményetekre hogy ti mit csinálnátok a helyemben?

Nekem személyiségre nagyon bejön a lány viszont azt sem akarom hogy egy nyomulós hülyegyerek legyek...

19/F


2016. ápr. 1. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha elsőre visszautasított, akkor csak azért írogat, mert rendes, nem egy tahó állat. Én se tudok flegmán lerázni senkit, hiába nem érdekel, mert nem vagyok ilyen bunkó, csak ha már minden kötél szakad és ő is hangnemet vált, de akkor se szívesen. Bocsi :/
2016. ápr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ha visszautasított az okkal van.

nézz más után. valószínűleg szimplán csak nem akar bunkó lenni, és nem is 'utál ' téged, de semmi több.

2016. ápr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar bunkó lenni. Nem véletlenül nem ír neked magától. Felesleges tovább próbálkoznod.
2016. ápr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a közeledési módodat utasította vissza, nem téged magadat.

Próbálj mást, pl. ne kettesben, hanem társaságba hívd.

Van baráti köröd?

2016. ápr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mennyire ismered?

Szerintem ha nagyon rövid idő után hívtad el, akkor lehet, hogy nem érdekelted, viszont ezen beszélgetésekkel lehet változtatni. Nincs rá garancia, de ha szimpatikusak vagytok egymásnak, akkor érdemes próbálkozni. Illetve először ne randira menjetek, hanem többszereplős programra.

2016. ápr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ő magától nem keres, nem ír, akkor csak illedelmes, nem akar bunkó lenni azért válaszol.
2016. ápr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!