Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ránézni se merek a lányokra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ránézni se merek a lányokra, mert mindegyik azt hiszi, hogy ha ránézek, akkor már akarok valamit. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Ha pár másodperccel tovább nézek egyet, azt hiszik, hogy fel akarom szedni őket. Mindig elkezdenek másképp viselkedni, de amint passzív leszek (rá se nézek), akkor egy idő után abbahagyják. Hogyan oldhatom meg, hogy meg tudjak nézni egy lányt anélkül, hogy ilyennek lennék kitéve?
2016. ápr. 1. 20:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát. Nem hiszem h azt hiszik h fel akarod szedni, csak zavarba jonnek attol h nézed oket. Egybekent ez csupán biológia, valtoztatni nem lehet ezen
2016. ápr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem is feszélyezne, ha elkezdene bámulni egy srác, inkább elnézek, főleg azért, mert kapcsolatban vagyok.

Biztos vannak olyan lányok, akik szimplán viszonoznák a nézésedet, csak lehet, hogy akikkel kezdtél, azoknak vagy nem voltál szimpi, vagy foglaltak.

Ha az ember szabad, és egy számára szimpatikus ellenkező nemű kezd el vele szemezni, azonnal veszi a lapot és folytatja.

2016. ápr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Olyankor nézd őket, mikor nem látják, nem oda néznek.
2016. ápr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Sehogy, bírd ki, hogy nem nézegeted őket, vagy legalább minimális szinten legyél rájuk tekintettel: próbáld megoldani, hogy ők ne vegyék észre a bambulásodat.

Engem pl. baromira idegesít, amikor idegen pasik bámulnak. Kb. mintha a testem azért létezne, hogy ők bámulhassák, vizslathassák, fejben pontozhassák. Nem. K*rvára semmi közük hozzá, az az enyém, és r*hadtul zavaró, amikor vadidegenek napi szinten belemásznak ezzel az aurámba. Nyilván másképp fogok viselkedni, mert ZAVAR, és ha meg merem kérni, hogy "ugyanmárelnézést, légyszi ne bámulj", akkor persze és vagyok a hülye. Emberek vagyunk, nyilván ránézünk egymásra, de amiről te beszélsz, hogy "megnézni egy lányt", az más, az pont az a tolakodó kategória, amiről fentebb írtam.

Egyébként meg gondolj már bele... ha észreveszed, hogy valaki bámul, nem az az első gondolatod, hogy "Hát ez meg mit akar tőlem? Miért bámul?" (mivel te pasi vagy, és nem csorgatják rád a nyálukat naponta idegenek, ezért a te fejedben akár pozitív értelemben is megfordulhat.)

2016. ápr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%

#4


Tehát már rájuk nézni is tilos. Mi jöhet még? Külön de luxe busz a nőknek a srácoknak meg egy trágyaszállító?


Le a vadfeminizmussal amíg nem késő.


Szerintem szabad ország ez, arra néznek akire akarnak, te max elhúzol onnan ha zavar.


Bár a mai világban ahol volt hogy azért perelt egy étterem mert a szegények is érezték az illatokat és nem fizettek érte...

2016. ápr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 VirágésBence ***** válasza:
85%
Komolyan, itt mindenki értelmetlen? Nem ránézni tilos, de emberek vagyunk, zavaró, ha idegen pasik tekintete fúr lyukat a mellkasodba, azzal nincs problémám, ha rám néz, de ha már bámul, folyamatosan, de nem jön oda, akkor elkezdek gondolkozni, hogy a mellem esett ki félúton a kabátból vagy a fejemen van-e valami, mert egyszerűen idegesítő. Sőt, ami még kellemetlenebb, amikor ülök valahol, mondjuk a buszon és bámul a pasi és ki is fejezi a tetszését, megnyalja a száját, felnevet, megvakarja a tökét, egyszerűen undorító. Komolyan, senki nem hallott még olyanról, hogy privát szféra, alapvető emberi tisztelet és illem? És nem az öltözködésemmel van gond, soha nem pakolom ki a dolgaimat, nem hordok kivágott felsőket, nincs ki a s*ggem a szoknyából, nem vagyok agyonsminkelve, egyszerűen nem én generálom ezt a "jelenséget". Szóval semmi, ne bámuld a "jónőket", ők is emberek és nem tudom mit szólnál, ha mondjuk téged bámulna valaki, nyilván zavarna.
2016. ápr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Most én nem bámulásról beszélek. 1-2 másodpercre szoktam oda nézni, olykor, nagyon ritka az is. Ennek ellenére, ha egyszer lebukok, utána úgy érzem magam, mintha folyamatosan figyelne az illető, hogy mikor nézem meg megint. Engem baromira feszélyez az ilyen viselkedés.
2016. ápr. 1. 22:39
 8/12 A kérdező kommentje:
Sokszor az is előfordul, hogy megnézek valakit gyorsan és észre veszi. Onnantól folyamatosan terrorizálva vagyok, hogy na, mikor nézek már végre rá megint. Nem lehet máshova nézni, mert látod a szemed sarkából, hogy ott bámul, mert egyszer megnézted. Szerintem egyáltalán nem fer a lányok részéről.
2016. ápr. 1. 22:40
 9/12 anonim ***** válasza:
28%

#6


Eléggé el vagy telve magadtól ezzel az "én túl szép/menő vagyok hogy bámuljanak" arcoskodással.


Amúgy elég vicces, hogy már ezt sem szabad.

2016. ápr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez amit félreérthető
2016. ápr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!