Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is szomorú, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szomorú, hogy a nagyon cicababás, plázacica típusú lányok jönnek be, de még az átlag alattiaknál sincs esélyem?

Figyelt kérdés
Ez ilyen tipikus lúzer attitűd nem? :S :(
2016. ápr. 2. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Ez már csak az, haver
2016. ápr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés, nekem is bejönnek nagyon, de én viszont konrétan senkinek, nemhogy az átlag alattiak közül bárkinek is. Se a súlyos értelmi fogyatékosok, se a nehéz körülmények között felnőtt és érzelmileg labilis könnyen kihasználható szeretethiányos nők, de még azok se akiknek kifejezetten szűz lúzer fétisük van se láttak meg még bennem semmit.
2016. ápr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 Tudom mit érzel tesó.
2016. ápr. 2. 22:14
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Talán érzik rajtatok az átlagos nők,hogy nem rá vágytok.
2016. ápr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem a karcsú derék-kerek segg kombó jön be, de én meg ilyennel nem tudok soha összefutni.

Hol érdekel engem a melle, elég ha egy db van neki, de az a csípő... és mégsem sikerül :(

2016. ápr. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
emberek, ha igy lenézitek magatokat...akko hogy várjátok el hogy valaki más szépen nézzen rátok????
2016. ápr. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy lúzer. Istenkirály vagy, a galaxis császára!
2016. ápr. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy időben ha nem is a plázacicák, de a modell kategória jött be kizárólag. Öregedtem, mostanra már normalizálódtak az igényeim (nem, nem a béka feneke :D). Ami számodra kevésbé fontos, azokból adj le. Én pl alakból nem engedtem, hajszín viszont alapból ment, letettem arról is, h ne legyen szemüveges, cserébe a szép arc is megmaradhatott.
2016. ápr. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!