Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire egyeznek abban a nők, hogy általában náluk magasabb határozott magabiztos férfit keresnek?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 4. 21:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

90%-ban.


N

2016. ápr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom.általában a nők mennyire egyeznek ebben.


Én mondjuk elég nehezen találnék nálam alacsonyabb pasit, lévén elég kicsi vagyok, szóval ezen sose gondolkoztam.

A határozottság jó, de nem szükséges kritérium. A magabiztosság szintén. A brutál önbizalomhiányos nyilván nem oké, szörnyű destruktív. Volt egy ilyen pasim, bármikor kész volt elbőgni magát, hogy ő mekkora csődtömeg. Amúgy nem volt az, csak egyvégtében ezt sulykolta. De a kételkedés vagy a néha megingó önbizalom az nem hátrány.


Sokkal rosszabb az önmagába vetett hitben megingathatatlan beképzelt bunkó.

2016. ápr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
1. Akkor hogy fognak a nők pasit találni így, ha a férfiak nem ilyenek.
2016. ápr. 4. 21:59
 4/23 anonim ***** válasza:
"náluk magasabb". Szerintem ez nem opció. A határozottság sajnos alap elvárás. Bár szerintem teljes határozottság nincs a kétely az ember alapvető tulajdonsága.
2016. ápr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
43%
Mindegyik ilyet keres.
2016. ápr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
51%

Igen, azért azt tegyük hozzá, hogy a magasság nem teljesíthetetlen feltétel.. A nők többsége legalább vele azonos magasságút keres. Azért egy 170 magas férfinak még bőven jók az esélyei.


A magabiztosság, határozottság pedig fontos, kérdés, hogy milyen mértékben. Sokaknak az is épp elég, ha csak nem egy önbizalomhiányos, döntésképtelen alak. Nekem ennél azért egy picit több kell, de itt is van átmenet bőven.


Tehát mondhatjuk, hogy a nők nagyon nagy részére igaz ez. És ez könnyen teljesíthető.

2016. ápr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
Ha a férfiak nem ilyenek?? Sok jó barátom, ismerősöm van, és egytől egyig mind határozott személyiség. 99% pedig még magasabb is nálam. (170)
2016. ápr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
40%

A nők nagy részére igaz. Bár véleményem szerint a határozottság fontosabb számukra, mint a magasság.



"A határozottság sajnos alap elvárás"


Így van, sajnos. Pedig mennyivel jobb lenne, ha egy 5 éves kislány szintjén levő "férfit" szeretnének a nők. :D

2016. ápr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
8. Nagyon jó körökben mozogsz.
2016. ápr. 4. 22:04
 10/23 anonim ***** válasza:

Mert ezek szerint te csak teszetosza nyámnyila férfiakat ismersz?

Én csak egyetlen ilyen embert ismerek, de vele is csak kétszer beszéltem életemben. Egy ideig facebookon ismerősöm volt és onnan tudom, hogy mennyire szerencsétlen. Mindenki más normális.

2016. ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!