Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen ördögien nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen ördögien nehéz elnyerni a csodálatos nőstények tetszését, ha az ember orra turcsi?

Figyelt kérdés

Akinek van egy kis ideje, kérem szánjon pár percet, hogy elolvassa az én nagy bánatomat.


Ismeritek ugye a Hollywoodi giccses filmeket, ahol a jóképű, magas, izmos Brad Pittek és George Clooney-k egy limuzinból kiszállva meglobogtatnak egy csokor zöldhasút, a hölgyek pedig egyből bugyiledobva ugrálnak az ölükbe, várva hogy az uraság jól meghágja őket. Nos, én mindennek gyökeres ellentéte vagyok.

Mindig is vézna, alacsony kisfiúcska voltam, a karjaimban épp csak annyi erő lakozik, mellyel magam mellett tudom lógatni őket. Ha valaki szeretné, úgy letörhetné őket a helyükről mint egy hurkapálcát, amire már nem is egyszer volt példa. Kockahasról én még csak nem is álmodhatok, ellenben az utóbbi időben egy kedves kis pocakkal lettem gazdagabb. Sajnos azonban nem gyermekkel áldott meg a sors( az nekem tudom sose lesz), hanem az amúgy is selejtes genetikám miatt híztam meg. Ugyanis én egy 30 éves szerencsétlen szűz férfiú lennék. A nemi szervem vizelésre még éppenhogy alkalmas, reproduktív céllal soha nem fogom tudni használni, mivel a hölgyek visítva menekülnek előlem ha csak meglátnak. Ami még a jobbik eset, mert olyan is van aki inkább a külsőmön gúnyolódik, amit teljes mértékben meg is értek.


Mindig is a testnevelés óra volt a kedvencem, ahol mindig a tornasor legvégén kuksoltam, még a sorban utánam következő úriember is jó egy fejjel tornyosult fölém. Az arcberendezésem tulajdonképpen még előnyös is lehetne, de csak ha a már meglévő ábrázatomat egy bozótvágóval lekaszabolnák és egy Brad Pitt klónt ültetnének a helyére. Enélkül azonban vállalhatatlan arcom van. Annyira ocsmány, hogy csak a koromsötét éjszaka jótékony leple alatt szoktam dolgozni, mint egy horrorfilmben ahol én alakítom az Oposszumpofájú Förmedvény című szerepet. A kakis vécéket szoktam takarítani, de ha mindezt nappal tenném, az összes gyermek inkább otthon maradna, annyira félnének tőlem. Szőrzetet egyáltalán nem növesztettem, az ágyékom táján van egy pici, az is bolyhos és büdös, akárcsak a hónaljam. Egy seggcsupasz pondró is nagyságrendekkel férfiasabban néz ki nálam. DE! Ezek egyenként mind-mind megbocsájtható hiányosságok lennének, de a sors még egy turcsi orrot is ajándékozott nekem a pofám közepére. Idiótán felkunkorodik, egyszerűen turcsi na. Mintha egy disznót ráspolyoztak volna keresztül egy rohadt oposszumon. A Muppet Showban fellépő Miss Röfi lehetne az egyetlen nőszemély aki vonzódni tudna az orromhoz, de még ő is jól kiröhögne az alacsonyságom és csoffadt szafaládéhoz hasonlatos testalkatom miatt. Éretlen, naiv fiatalként még én is elhittem a mesét, hogy a hölgyeknek a kedves és megértő férfiak tetszenek, de amikor az egyetemen megláttam, hogy életem nagy szerelme egy 185 centis kigyúrt macsóval csőrözik, egy világ omlott össze mélyen a lelkemben.


Nők,lányok! Mit gondoltok? Van még esélyem rá, hogy csodálatos, tündéri lelkű barátnőm legyen az életben, vagy inkább ássam el magam mélyen a föld alá, hogy az emberek ne is lássák többé az oposszumpofámat?


30 rettenetes förmedvény F



2016. ápr. 4. 23:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
72%
És még humoros is vagy.:-D
2016. ápr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
55%

Bakker!

Ezen behugyoztam! :D

Tisztára, mint ha Fóka nevű karikatúrista, humor novella író barátom sorait olvasnám. :D

Te most csak viccelsz, vagy ez komoly? Humorod az van bőven. :)

2016. ápr. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
64%

Ez k.vajó! Írj még magadról:)!

Amúgy a disznónál azt mondjuk koca, nem nőstény.

2016. ápr. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
80%
Ember, komolyan mondom, legyél stand-upos. Előadod magad ebben a stílusban, a közönség szétröhögi magát, egy-két csajt meg majd a humorod is megfog. Komolyan, nézd meg milyen randa stand uposok vannak és mindegyiknek összejönnek nők. Fontold meg.
2016. ápr. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
44%

Nem rossz de sztem ez fake nagyon hasonló az előzőhöz és nincs benne semmi újdonság pedig T. elég rendesen tudja cifrázni :D Nekem is hiányzik amúgy :(

Ha tévednék akkor sry.

2016. ápr. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

#2: Séf, nem mondja, hogy személyesen ismeri Fókát? Gyermekkorom óta hatalmas kedvenc! :D


Turcsi úr, mit csináltál eddig? Trollkodtál? Csajoztál? Haszontalankodtál? :D

2016. ápr. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Na, most már csak azt kéne megfejtenem, hogy miért írtam Séfet... :D
2016. ápr. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Hát a csúnya séffiú gyik os keservei miatt.
2016. ápr. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
91%
Vazz, Te Ku.rva nagy gaz vagy! A humor ok, de ennyi negativitassal miert varod, hogy valaha is legyen valakid?!!! Es most mindegy hogy a humor kedveert tulzol-e vagy sem, eleg hogy leirtad. Majd akkor lesz nod, amikor ilyet nemhogy nem irsz le, de meg csak nem is jut eszedbe ilyesmi. Elarulom en ugyanebben a cipoben jartam fiatalabb koromban, ezert kicsit kesobb, 21 eves korom korul leptem ra a ferfiosvenyre, de azota volt mar jopar csajom. Nem megszerezni, hanem megtartani nehez oket! Hagyd h a nok dontsek el h tetszel-e nekik, ne mondj magadrol iteletet. Elmondom neked, meg ezt is tudod befolyasolni onbizalommal, hatarozottsaggal-nem is kicsit. Persze mindig konnyebb sirni-rini. 30 evesen ilyen hulyeseget, hogy a turcsi orrod barmiben is szamit!! Akkor most jo, vagy nem? Kiakasztasz.
2016. ápr. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 ~OnLány~ ***** válasza:
92%

Most már nem vagy vicces,végig sem olvasom.


Múltkor is csesztetted a népet itt! Én leírtam neked a válaszom,segíteni próbáltam,te nem fogadtad meg.

Unalmas,hogy mindig sajnáltatod magad.Ezzel kellene felhagynod már!

Hiába részletezed ezerszer,hogy milyen a külsőd,ha belsősel is nulla vagy.Egyszerűen már idegesítő vagy,élőben is ilyen tapadós vagy,mint a pióca?

2016. ápr. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!