Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találhat párt magának egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhat párt magának egy csúnyább kövér férfi úgy, hogy interneten ismerkedik és többet vár külső terén, mint amit nyújtani tud a jó bensője miatt?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 10. 17:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%

Nem hiszem.

Esetleg a sztómás nők közt...

2016. ápr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Lehet olyan mázlija, de elég kicsi esély van rá. Inkább fogyj le, az egészségednek is jót fog tenni, jobban is fogsz kinézni, és jobban is fogod érezni magad.
2016. ápr. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%
Nem, sőt, semmilyen párt nem találhat.
2016. ápr. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
Mivel találnak jó "bensővel" jóképűt, nem kövéret, így nem sok az esélye.
2016. ápr. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
4. De nem sok van úgy tudom ilyen pasik, ők már foglaltak.
2016. ápr. 10. 17:35
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Rosszul tudod :)
2016. ápr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
13%
6. Ebben kicsit igazat kell, hogy adjak a kérdezőnek. Mikor ismerkedtem férfiakkal egyszerűen a jó pasiknak mind borzalmas volt a bensőjük, akik jól néztek ki és jó pasik voltak, azok már rég foglaltak, így beértem aztán megszerettem egy állítólag csúnyább macis pasit. És tényleg olyan jó még sose volt egy férfival se,.
2016. ápr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%

Amellett, hogy csúnya és kövér, túl felszínes és gyerekes. Szerintem kizárt.

Vegyél magadnak valami prostit.

2016. ápr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
Van választék bőven. Csak azért nem jönnek össze csúnya kövér férfival, hogy legyen valaki. Egy kapcsolatban kell vonzalom is.
2016. ápr. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%

Nem! Ahhoz, hogy szép barátnőd legyen neked is le kell tenni valamit az asztalra.

(Ettől van herótom, hogy mások a semmire várnak el valamit...)

Kezdj el fogyózni, elsősorban az egészséged miatt, másrészt a párkeresés miatt. Hidd el, sokkal nagyobb eséllyel lesz sikered! 23L

2016. ápr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!