Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, mertek kezdeményezni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mertek kezdeményezni? Lányok, nálatok szoktak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Külsőre egy tök átlagos lány vagyok, biztos, hogy van, aki szépnek tart, van akinek meg nem jövök be. Egyetemre járok, az évfolyamon elég jól teljesítek, van is egy magabiztosságom így a tanuláson, a szakomon belül. Viszont amúgy az önbizalmam egyre inkább kezd lerombolódni. Egy éve nem volt semmilyen kapcsolatom (mármint "kavarás" se), ami tudom nem nagy idő, és még fiatal vagyok, de már úgy érzem szükségem lenne arra, hogy valaki érdeklődjön felőlem. Egyszerűen ez a magánéleti része az életemnek tök sivár, nyilván az időhiány miatt is, de nem értem, hogy mostanában már tényleg egy fiú sem kezdeményez? Sajnos bennem van az, hogy igenis a fiúknak kell megtenni az első lépést, és ha valaki tetszik is, nem igazán merek felé kezdeményezni. Persze beszélgetni például beszélgetek, de úgy mást, amivel mondjuk jelezhetném, hogy tetszik. Itt a kezdeményezésnél most nem azt mondom, hogy rögtön jöjjön oda és hívjon el randizni egy fiú mondjuk, hanem ha már facebookon rám írna valaki, annak is örülnék. Bennem lehet a hiba? Vagy ez tényleg generációs probléma, hogy a fiúk (sem) mernek közeledni?


20/L


2016. ápr. 10. 20:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
38%

Felém nem közelednek. Évente egyszer kb. egyvalaki leszólít, de kb ennyi. És itt szoktak még írni nekem páran, akad köztük normális, de a többi pasi gyökér, és szexelni akar csak.


20N

2016. ápr. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok rámenős. Ahhoz hogy kezdeményezzek jeleket várok, anélkül sosem tenném.
2016. ápr. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Igen, nálam érdeklődnek a pasik, de válogatós vagyok, és szerintem sokat észre sem veszek

de azért mindig van olyan pasi aki egy kicsit még jobban tetszik

17L

2016. ápr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
75%

Nem kell várni a sült galambot. Kiharcoltátok az egyenjogúságot már néhány éve, ideje aszerint viselkedni.


Hogy én kezdeményeznék-e? Hát... nagyon biztosnak kéne lennem a dologban, van pár olyan tapasztalatom, amit szívesen elkerülnék.

2016. ápr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Én csak úgy magamtól biztosan nem,nem érdekel ki mit mond...

Ahhoz nagyon erős jeleknek kell látszódnia,hogy én odamenjek. Nyilván azért,mert idáig kizárólag megaláztak,kinevettek a nők... Szóval lenne mit elfelejteni ezzel kapcsolatban.

24/F

2016. ápr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
43%
Nálam sosem kezdeményeztek még!
2016. ápr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
50%
Én mindig kezdeményezek, ha egyszer valaki felkelti az érdeklődésem és komolyak a szándékaim akkor teszek is érte hogy valami történjen. Nem a csillagok állását figyelem meg a csodát várom. 23F
2016. ápr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Sokan azt írjátok, hogy jeleket vártok. De most akkor tényleg ez azt jelenti, hogy csak úgy alakulhat ki két ember között kapcsolat, ha már sok ideje egy társaságban vannak? Mert ilyen jelek sorozata csak akkor jöhet, ha ez így van. Tehát ha a társaságomban most nincs senki, akkor keresztet vethetek az egészre, és kapálózhatok, hogy valami másik társaság része legyek hátha ott történik valami? Hát ez elég elkeserítő...


Egyébként hozzátartozik az igazsághoz, hogy az elmúlt években megkomolyodtam, és már nem vagyok vevő az ilyen megjátszom magam dolgokra, nem játszom senkinek az eszem, és nem "taktikázok" meg ilyesmi. Így viszont nyilván nem vagyok olyan feltűnő jelenség a pasik számára se...

2016. ápr. 10. 20:22
 9/25 anonim ***** válasza:

"Mert ilyen jelek sorozata csak akkor jöhet, ha ez így van" Neeeem, dehogyis. Egyszer volt, hogy összemosolyogtunk egy lánnyal úgy, hogy azt nem lehetett félreérteni. Abban a percben nem léptem felé, mert ... na, elbénáztam, de az egy olyan jel volt, amit ma már nem hagynék így veszni. Sajnos őt azóta sem láttam.


24/F

2016. ápr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Hát nekem egyszer volt, már pár hónapja, amikor a hormonjaim a tetőfokára hágtak, és mindent megadtam volna egy kis beszélgetésért is akár. Egy buliban voltam, minden fiúra ránéztem és rámosolyogtam akiben egy kicsit is láttam valamit. Semmi sem történt. :D :D
2016. ápr. 10. 20:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!