Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez tényleg drága játék? Ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg drága játék? Ki mit gondol erről?

Figyelt kérdés
Szakítottam barátommal,de utána sokáig küzdött értem,így végül adtam neki egy esélyt. A szakítás óta csak sms-eztünk, mert a szakításkor tiltottam faceről. Tegnap jött tőle egy sms, hogy ne így beszéljünk már, mert az sms-ezgetés elég drága játék.Nem egész napi beszélgetést kell elképzelni, csak pár sms naponta. A srácról tudni kell, hogy anyagiak terén nagyon jól állnak, ezért is lepett meg ez a szöveg.
2016. ápr. 12. 08:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert feloldani ugye nagyon kimerítő és bonyolult feladat. Téged se az eszedért szeretnek, már megbocsáss. Egyébként meg nem a drágaságon van a hangsúly hanem a hülyeségen.
2016. ápr. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy esetleg nincsenek anyagilag problémái, még nem azt jelenti, hogy teljesen felesleges dolgokra el kell pazarolni. Persze, jó dolog az SMS, de nem igazán erre való. Annyi felület van amin ingyenesen is tudtok beszélgetni, akkor meg miért akarjátok teletömni a mobilszolgáltatók pénztárcáját?
2016. ápr. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólókkal!


A másik: ez a felnőtt párkapcsolatok kategória, a facebook drámákat kéretik a tini kategóriában megbeszélni.

2016. ápr. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

felhívni pedig olcsóbb lett volna, 2 perc telefonálás alatt többet lehetett volna beszélni!


szerintem hagyd.

2016. ápr. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom nem tudod, hogy kell feloldani a tiltást. Inkább ezt kérdezd meg a számítástechnika rovatban.
2016. ápr. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszélgetni akar veled, nem 1-2 smst váltani, kellett egy indok. Ez volt.
2016. ápr. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!