Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Örökre egyedül fogok maradni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökre egyedül fogok maradni, ha nem érem be kevesebbel?

Figyelt kérdés

Láttam már néhány példát a környezetemben, de szó szerint 2-3-at olyan kapcsolatra, amilyet én is szeretnék, és ilyenkor mindig elkezdek hinni az igaz szerelemben. Mert létezik. Ha ezeknél a pároknál lehetséges, akkor másoknál is az lenne.


Voltam már egyszer nagyon szerelmes, de sajnos személyiségre nem igazán passzoltunk, túl sok volt a vita. Azóta sajnos még csak a közelében sem jártam a dolognak, és már jó ideje szingli vagyok, de én nem tudok úgy összejönni valakivel, hogy nem érzem azt, amit kellene. Ezek a párok egyszerűen annyira összhangban vannak, testileg-lelkileg, hogy az elképesztő. Egymásnak a legjobb barátai és lelki társai is, nem csupán szeretők.

Ez valami egészen más, mint pl. az Alkonyat vagy a Disney mesék, mert akikről beszélek, ők nagyon jól ismerik egymást sok éve, és szeretik a másikat az összes hibájával, és minden bolondságával együtt.


Szerintetek bolond vagyok, ha inkább vagyok egyedül még ki tudja hány évig, ha nem találok olyat, akivel összeillenénk?


20/N


2016. ápr. 14. 04:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20 évesen még nem kell pánikba esni,rengeteg időd van még válogatni.milyen fajtára vadászol,hogy ennyire ritka példány?
2016. ápr. 14. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Ezt a legtöbb ember tudod hogy csinálja?!

Szerintem az ilyen szerelem a legtöbb esetben barátságból alakul ki, amikor is a felek rájönnek hogy ők teljesen passzolnak és megpróbálják együtt. Szóval már alapból egy barátság volt köztük. Most ha belegondolsz, az ember nagyon jó barátokat nem minden bokorban talál. És ha most valaki elkezd randizni, kicsi rá az esély hogy pont olyan emberrel kerül össze akivel nagyon jó barátok is lesznek. Általában eleinte csak a kémia számít, aztán szépen sorba, talán még barátok is lesznek pár hét múlva és mindent megbeszélnek majd egymással. De a legtöbb mégsem lesz a "nagyon nagyon" jó barátság mintaképe. Azokból valamennyivel tényleg kevesebb van.

Megteheted azt is hogy vársz. Megteheted azt is, hogy randizgatsz, ezáltal kicsit lenyugszol és elkezdesz kötetlenül barátkozni új emberekkel és ha egy ilyen jó barátot találsz akkor váltasz. Ne essünk ábrándokba, ezt nagyon sokan csinálják. Jogosan, nem jogosan nem tudom,hisz mindenki ezt a tökéletes kapcsolatot keresi. Az hogy ilyenkor valaki sérül, hát ez van, sajnos.

Nincs jó válasz. Döntsd el mit akarsz! De ne csak a párkapcsolatra gondolj 20 évesen 100%-ban mert elrepül az idő! (nem is az alkalmi dolgokra gondolok)

2016. ápr. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Meg egymásnak szerelmes üzeneteket posztolnak a Facebookon stb. Ne dőlj be ez csak a látszat. S 20 évesen ne ess pánikba.
2016. ápr. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

#2nek nagyon igaza van


Régebb óta ismerik egymást, ezáltal rengeteg közös pont van a múltból, alpokból tudják, mi bennük a közös.

2016. ápr. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem 20 évesen teljesen normálisak ezek az érzések, tulajdonképpen aranyos is. :) De azért gondolom, az említett példáid szintén fiatal párok, akiknek túl sok gondjuk valószínűleg még nincs.


Majd rájössz, hogy ahogy öregszel, az életkori sajátosságaidnak megfelelően vágysz majd párra, és teljesen más dolgok lesznek "tökéletesek". Húsz évesen szerintem a legtöbb ember csak őszinte szerelmet akar, olyan igazi lángoló érzéseket. Később fontos lesz az egyenlő értékrend, az egyező életcélok, családról alkotott elképzelés. És így tovább... Szóval majd változik folyamatosan, hogy mi a tökéletes.


Ettől függetlenül nem kell beérned kevesebbel, csak próbálj reálisan gondolkozni a tökéletesről.

2016. ápr. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Utolsó, nem csak fiatalokról van szó, az egyik példa az egyik nagyszüleim házassága. Már 50 éve együtt vannak, 18 évesen jöttek össze, és azóta is, ha náluk vagyunk, egyszerűen annyira jól elszórakoznak egymással még mindig, semmi vitájuk nincs soha. Nagyapám azt mondta, hogy amikor meglátta nagyimat, az olyan volt, mint egy villámcsapás, és már abban a pillanatban tudta, hogy ő lesz a felesége. :)

Igazából amikor szerelmes voltam, velem is ez történt, hogy azonnal első látásra.

2016. ápr. 14. 11:34
 7/11 anonim ***** válasza:
Szep nagyszuleid peldaja de a mai vilagban mar nem hiszek ebben nagyon h orokke szerelem.
2016. ápr. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ismerek egy fiatal párt is.
2016. ápr. 14. 12:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne érd be kevesebbel. Van még időd megtalálni azt aki neked tökéletes lesz. Én is várok már egy éve. Sokan próbálkoznak de amíg nem fog meg férfi igazán addíg nem leszek vele csak hogy ne legyek egyedül. Kitartás, biztosan megtaláljuk az igazit! :D 21/L
2016. ápr. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szep nagyon ez a hosszu ideig boldog szerelem, de nekem sajnos nem lesz ekkora szerencsem attol felek. De attol meg lehet boldog az elet :)
2016. ápr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!