Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretethiany ellen mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretethiany ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sajnos a korombeliek nagyon komolytalanok a mai vilagban ezert nem is konnyu olyan tarsat talalni akivel meg lenne a kozos hang..

Sokszor ugy erzem, jobb lett volna nehany evtizeddel korabban szuletni,akkor legalabb meg lehetett interneten kivul is ismerkedni..

L


2016. ápr. 15. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Most is lehet interneten kívül ismerkedni.
2016. ápr. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mara mar valahogy az interneten kivuli "ismerkedes" helyszinei lekorlatozodtak a night clubbokban dugig levo,reszeg emberek tarsasagara,ahol doborog a zene a fejedbe,hogy meg azt sem erted mit mondd,vagy nem latod a fusttol. Mert ez az altalam kedvelt korosztalynak a helyszine.:)
2016. ápr. 15. 17:05
 3/9 A kérdező kommentje:
engem kepviselo korosztalynak a helyszine*
2016. ápr. 15. 17:06
 4/9 anonim ***** válasza:

Utcán is ugyan úgy lehet sétálni és majd leszólít valaki. Egy barátnőddel beülhettek egy kávézóba, ott is lesz valaki akinek szemet szúrtok.

Persze nagy valószínűséggel 20+os fiúk lesznek.

2016. ápr. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Meglepodnel ha latnad,hogy az itteni 20+os pasik mennyire nyuszik bulikon kivul.:) Gyakorlatilag nem mernek egyaltalan nyitni az ember fele egy teljesen hetkoznapi helyszinen.
2016. ápr. 15. 17:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Én se neten, se bulikban, se utcán nem tudok ismerkedni. Helyette eljártam különböző közösségekbe, ahol apránként, társaságban ismertük meg egymást más emberekkel és így spontán alakultak ki kapcsolatok. Pl. lehet önkénteskedni, túrázni járni csoportosan, tánctanfolyamra menni, stb. Bármi, ami hozzád közel áll. Így hasznosan töltöd a szabadidődet is és még ismerkedésre is van lehetőséged.
2016. ápr. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt én is tudom. :D

De jobbat én sem tudok mondani, minthogy várod azt a tökös csávót akinek bátorsága van odamenni. :P


Vagy menj oda te. :D

2016. ápr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyakoris kontextusban a szeretethiány: heveny szociális fóbia, esetenként túlsúlyosság és extrém introvertáltság.
2016. ápr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A legjobb kozossegbe jarok amit csak kivanhatok magamnak.Szenvedelyem a lovaglas.:) Ugye mar mondanom sem kell,hogy ezt a sportot nem sok pasi uzi.:))
2016. ápr. 15. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!