Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megszállott sportoló nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszállott sportoló nőként szeretnék most egy olyan kapcsolatot amiben a párom más mint én, és nem a sport köt össze, erre mennyi az esély? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval egy átlagos vékony alkatú, max hobbi sportoló párt szeretnék, és a két kérdésem van ezzel kapcsolatban:


-Életvitel szempontjából hogy férünk össze, mert nagyon sokat edzek, hétvégén általában kétszer is, és mellette szigorúan diétázom is


-Esztétikai szempontból mennyire tetszhetek neki, mert nem fitnesses yogás nő vagyok, hanem nehéz atléta, tehát nagyobb darab, és izmosabb. (de ettől függetlenül nőies)


Szóval erre mennyi esély van szerintetek?


2016. ápr. 17. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:

"Szóval egy átlagos vékony alkatú" - prioritások wazz... :S


Amúgy nem tudom. Egy mélyen hobbiban élő embernek szerintem a legjobb választás egy másik ember az adott hobbiból. Máris van közös hang, közös időtöltések, célok stb.

2016. ápr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen vagyok, és nekem bejönnek ezen tulajdonságok :D

Persze nyilván nem csak ezen múlik, de eddig jó.

2016. ápr. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

igen, csak nekem már unalmas a megegyezőség, életmód, és külsőség szempontjából is.


érdekesebb lenne, ha a párom különbözne, minden tekintetben, úgy jobban kitudnánk egészíteni egymást.

2016. ápr. 17. 11:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Exem kőkeményen edzett, én meg ugyanazt sportoltam csak sokkal amatőrebb szinten. Nem volt semmi gond belőle, elmentünk egyedül, de én hamarabb végeztem, megvártam, vagy hazamentem addig lefürdeni, megértettem, hogy neki miért kell többet eljárni, mint nekem, aki csak egy kis átmozgatásért csinálja.



Életvitel szempontjából szerintem semmi gondot nem okoz.


Az esztétika már más kérdés, egyrészt az izmos de nőies az nagyon sok mindent takarhat így látatlanban, másrészt ahány ember annyi ízlés.

2016. ápr. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mit sportolsz egyébként?
2016. ápr. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Súlylökés elsősorban, de a nehézatlétika más területei is, de azo kcsak amatőrebb szinten, pl diszkoszvetés kalapácsvetés
2016. ápr. 17. 12:46
 7/7 anonim ***** válasza:
jajj, sajnos pont nem jön be nekem a nehézatléta dolog, nekem a versenytáncosok jönnek be, tehát a nagyobb darabok sajnos nem. :( szomorú, de majd találsz egy ízlésednek megfelelőt, a lábméretét nem akarod még megadni, h mi a megfelelő, szemszín, hajszín, bőrszín? sztem ezek is fontosak lennének
2016. ápr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!