Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiuk! Szeretitek, ha a lany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Szeretitek, ha a lany ir ratok? (bovebben lent)

Figyelt kérdés
Ismerek olyan sracokat, akik azt mondtak, hogy nem baj ha a csaj ir nekik eloszor... (Jo az elejen persze a pasi kell irjon). De utanna kell egy kis feedback a sracnak is szerintem. Viszont van aki, ha a csaj ir a sracnak ugy ertelmezi, hogy a csaj ketsegbesett, stb.. Van egy srac, akivel kb minden hetvegen osszefutunk bulihelyen, s hetkoznap meg szinte reggeltol estig dolgozik.. ezert merult fel bennem, h valyon irjak-e en neha vagy ne? :) Amikor irtam szokott irni, kerdezoskodni o is... szoval tart a beszelgetes..

2016. ápr. 19. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én szeretném, csak nincs ki írjon :D.
2016. ápr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálam minden variáns játszik. Van egy lány akivel sosem köszönünk el hanem mindig válaszolunk egyszer.
2016. ápr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
:))))) hehe, you made me smile :). Amugy szerintem inkabb az a ketsegbesett, aki minden nap, egy nap tobbszor is ir, hivja stb :))) Szoval ha pl egy heten 1x irok, az meg okes, nem?
2016. ápr. 19. 20:51
 4/11 A kérdező kommentje:
ertem :)
2016. ápr. 19. 20:51
 5/11 anonim ***** válasza:

Párbeszédről van szó, illetve felnőtt emberekről. Akinek van kedve, az ír, de amúgy ha egyoldalú a kezdeményezés, előbb-utóbb elmegy az ember kedve.


24/F

2016. ápr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen, igen igen! Még csak nem is "kell" az elején a srácnak írnia, egyenjogúság van, vagy mifene, de ha már megvan a párbeszéd, nehogymár ne legyen annyi a lányban, hogy ne tudjon írni. Két ember beszélget, ilyenkor már ne a társadalmi randiszabályok határozzák meg a dolgok menetét.


Feedback! Végre valaki ismeri ezt a szót! Nagyon fontos, hogy legyen, és jó lenne, ha azok a lányok is megismernék végre a jelentését, akik eddig nem ismerték. A kommunikáció mindkét félen múlik.

(és az vajon, nem valyon :P)

2016. ápr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mit ír a lány. Amúgy nincs vele semmi gond.
2016. ápr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Komolyan, hogy tud egyáltalán ez a kérdés megfogalmazódni a fejedben kérdező ?


"Hmmm baszus, de kár, hogy lánynak születtem és nem írhatok egy fiúnak"


Annak írsz akinek akarsz.

Nevetséges.

2016. ápr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sajnos ugy tud megfogalmazdoni a kerdes a fejembe, hogy volt 1-2 pasi, akinek irtam (ugy hogy o is irt..tehat nem egyoldalu volt a dolog)... s azt mondta, hogy nem a lanynak kene irnia. Viszont en is ugy gondolom, hogy 2016-ban vagyunk.... S megis miert ne? Az elet rovid.. :)
2016. ápr. 19. 21:09
 10/11 anonim ***** válasza:

Rájuk is van egy találó, de nem épp kedves szó :)


24/F

2016. ápr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!