Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy barátom, aki nagyon tetszik, már többször is párnak néztek minket, de ő nem akar párkapcsolatot senkivel még egy ideig, akkor mit lehet csinálni? 18/L

Figyelt kérdés
Nem kérdeztem rá, csak úgy feljött egy beszélgetés során, de szerintem észrevette már, hogy részemről lehetne ez több, mint barátság.

2016. ápr. 20. 07:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Semmit nem lehet csinálni. Ha ő nem akar kapcsolatot, akkor fogadd el, és keress olyat, aki viszonozni is tudja érzelmeidet!
2016. ápr. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell diplomásnak lenni ahhoz hogy megállapítsa valaki nincs mit tenni. Esetleg szétteheted a lábad, azt nem hiszem visszautasítaná de ha nem akar kapcsolatot akkor kár erőltetni mert csak bonyodalom lesz belőle.
2016. ápr. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De csak egy ideig nem akar. Nem örökké. Nem tudom érdemes-e kivárni, mert akkor sem biztos, hogy én leszek az, akivel szeretne.
2016. ápr. 20. 07:38
 4/14 omba ***** válasza:
85%

Egy párkapcsolathoz két ember kell, hogy mások ezt hogy látják az meg mindegy.

Ha esélyes volnál nála, akkor nem halogatná a dolgot, szerintem.

2016. ápr. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
Keress mást,de rá ne várj.
2016. ápr. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
Azért nem mindegy, hogy miért nem akar még kapcsolatot egy ideig. Pl ha nem dolgozta fel az előző szakítást, akkor érdemes _lehet_ várni
2016. ápr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok szoval mond meg neki,hogy milyen érzelmeid vannak vele kapcsolatban,mert lehet hogy neked azt mondta de nem biztos,hogy komolyan gondolta. Vagy csak észre vette hogy erdeklödsz iránta és kölcsönös érzései vannak de nem akarja elárulni magát, mert a fiuk màr csak ilyenek hidd el nekem...tapasztalatból mondom. Nem értek egyet a többi válaszadóval,mert ameddig nem bizonyosodsz meg arról,hogy te nem tetszel-e neki addig probàlkozz nála hátha sikerrel jársz.
2016. ápr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

És azért kalandjai vannak?

Mert akkor lehet, hogy még kalandozni akar, következmények nélkül csajozgatni még mielőtt komolyabban leköti magát. Benne lehet ez is pakliban. Ne legyünk naivak.

Szerintem semmiképp se várj, minek? Ha egy pasi akar valamit, hidd el azt megszerzi. Ha meg szeretnéd hódítani, akkor ne várj! És ne dobd oda neki magad egy éjszakára se!

Hanem ugraszd ki a nyulat a bokorból.

Kezdj el más sráccal lógni, csak úgy mint vele. Kezdj el flörtölni, más srácokkal is körül venni magad. Lássa, hogy te egy jó nő vagy. Akkor majd ott fog futni a szoknyád után...

Ha meg nem, akkor jobb hogy kiderült, hogy kár lett volna várni rá! És addigra úgyis egy csomó pasi lesz körülötted.

2016. ápr. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla, hogy kalandjai lennének, de nem zárom ki, hogy nem. Valamiért sosem beszélünk szerelemtémáról meg ilyesmikről.
2016. ápr. 25. 23:22
 10/14 A kérdező kommentje:
Mármint nem zárom ki, hogy vannak kalandjai.*
2016. ápr. 25. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!