Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért látok ennyi szép nőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért látok ennyi szép nőt, és ennyi nem vonzó férfit?

Figyelt kérdés

Nőként mondom ezt, és elég durva szerintem az arány. Kevés olyan lányt látok, akire azt mondanám, hogy nagyon csúnya, túl kövér, stb, mert a többség odafigyel magára, ápolt, csinos.

A srácok között viszont alig van, aki jól néz ki, és nem az arcuk miatt. És ez szerintem azért van, mert sokan semennyire nem igényesek a külsejükre. Ízléstelenül öltöznek, gáz a hajuk, a sportot még csak hírből sem ismerik. Én ezt nem beszólásképp mondom egyáltalán, csak tényleg meglepődöm mindig az utcán. De azért elvárják, hogy fullos barátnőjük legyen, ők viszont semmit nem tesznek azért, hogy jobban nézzenek ki.


2016. ápr. 20. 20:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
31%
Mert a nők a szebbik nem... Atomfizika.
2016. ápr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
21%
Mert nem találkozol velem. 25/F
2016. ápr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
22%
Mindig csak azt veszed észre, amit észre akarsz venni!
2016. ápr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
53%

Ez egy elég egyszerű általáosítás. Ráadásul részigazság. Meg az hogy szerinted valami ízléstelen vagy gáz, lehet mások szerint nem. Én láttam már "kigyúrtabb" figurát is ilyen melegbárba való ruhákban na az tényleg gáz volt. De a nője szerint nem.


A "fullos barátnőt" meg ki várja el? Isten ments, hogy az önmagukat fulos jelzővel ellátó plázacicákhoz közöm legyen. Mindegy mennyire "szépek", nekem sosem lesznek a kedvenceim.

2016. ápr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
49%

Tisztelet a kivételnek, de sokan tényleg nem tesznek semmit, és közben mégis elvárnak mástól valamit.

Ez nem valami fair játék....

2016. ápr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
77%

#5


Már nem azért, de jártál már konditeremben? (nem vagyok kigyúrt, csak néha járok), de 95%-a férfi! Pedig nem olyan helyre járok ahol csak fekvenyomó padok vannak és lepukkant, hanem több termes, van női fitness részleg is, minden, csak éppen legtöbbször üresen.

Én pont azt látom, hogy a nők nem tesznek semmit magukért, nem adnak semmit magukra, csak elvárnak a férfitól mindent...

2016. ápr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Mert a nők alapból 8 óra készülődés után mennek utcára, én meg van, hogy kimegyek retkes olajos ruhában is, mert csak valami 10 perces dolgom van, és azért se a hajam nem fogom megcisnálni/megmosni, se nem fogok jó ruhákba felöltözni, se nem fogom befújni magam parfümmel.
2016. ápr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

"Nagyon csúnya", "túl kövér".

De azért te elvárod a férfiaktól, hogy sportosak és tökéletesek legyenek.

2016. ápr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Sz.. om le, hogy nézek ki. Eddig csak piócákkal hozott össze az élet a női nemből. Beleértve az elhagyott feleségem és az összes utánna jövő barátnőmet. Már csak felszedek egy nőt és soha nem akarok 4. légyottot.
2016. ápr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%
Érdekes, mert sok kövér, aránytalan nőt is látni az utcán, egyáltalán nem az a trend, hogy minden nő modellalkatú és ultraigényes. Azt meg ugye ne is említsük, hogy egy középszerű nő, ha 5kg vakolatot ken a képére, akkor az látszólag feljebb tolja a létrán, míg a férfiak nem szokák ezt meglépni.
2016. ápr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!