Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan legyek jó nő? Mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek jó nő? Mire figyel fel egy pasi?

Figyelt kérdés

Nyilván mindenkinek más az ízlése, de azért vannak olyan lányok, akik a nagy többség szerint dögösek.

Tudna valaki esetleg tanácsot adni? Lehet az öltözködés, frizura, smink, sport, bármi.


2016. ápr. 21. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:

A saját külsődhöz és személyiségedhez kell passzolni. Nincs általános dolog ilyen téren.

Ha küldesz képet priviben, meg mondom milyen stílus állna jól neked (szerintem), amiben jó nőnek tartanálak.

2016. ápr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem, ha leheletnyi smink van rajta és nincs kirakva mindene.
2016. ápr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez sokmindentől függ. Általánosságban nem lehet segíteni, hisz mindenkinek más áll jól. Talán annyi, hogy az előnyeidet kell kiemelni, a hátrányaidat pedig lehetőleg elfedni.

27F

2016. ápr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Add önmagad, legyél humoros, élvezd a vicceit, a társaságát, találjatok közös témát. Öltözködés annyira nem számít, mert aki szép, az anélkül is szép, hogy mindent kipakoljon. Frizura: amelyik neked jól áll. Smink: lehetőleg minél kevesebb, mert aki igazán szép, az smink nélkül szép:).
2016. ápr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%

Mindenkinél más,de ha jó pasit akarsz akkor pl:

-Járj edzeni

-Figyelj nagyon az étkezésre,tehát ne egyél szemetet,hogy hatása legyen az edzésnek,ne legyen rajtad háj,és hurka

-Öltözködj nőiesen,miniszoknya,feszes felsők,feszes farmer ami kiemeli alakodat

-Magassarkú,magasított sarkú cipő

-Ápolt szép bőr

-Kiengedett dús hosszú haj,egyenes vagy loknis

-járjál nőiesen

-Tudj nőiesen ülni,kihúzod magad keresztbe tett lábak

-Hordj szexy kiegészítőket(combfix,neccharisnya)

-Legyél kedves,mosolyogj

-Igényes legyél nagyon,mindig tiszta ruha,ha egy ruha darab már nem olyan mint eredeti korában azonnal dobd ki

-Szeressél beszélgetni

-Szexben legyen egy igazi vad k...va,imádd,kívánd folyamatosan

-Legyél benne őrültségekbe:szabadban szex,fürdőben,extrém helyeken

-Fogadd el,hogy sokat dolgozok és nekem a céljaim az elsők,és nincsen rád annyi időm mint egy átlag palinak,de hétvégén bepótoljuk

-Fogadd el,hogy heti 4 edzésem van amiből nem engedek(bár ha te is eddzel megérted,ezért is nálam alap,hogy a nő edz)

-Legyél kész a változásra egy szóval ha holnap nekem ajánlanak egy munkát külföldn mondjuk Dubaiba vagy Svájcba akkor azonnal legyél kész velem költözni ne beszélj le róla.

-Igényeld a luxus életet,tehát tud,hogy a pénz keresés körül forog az életem,és ne rinyálj miatta.


Én őszinte vagyok.Nálam ezek

2016. ápr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A csúf igazság c. film pont erről szól, egy férfi tippeket ad egy nőnek. ;-) A legtöbbje meg is állja a helyét.
2016. ápr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os! Azt a filmet nagyon szeretem és valóban helytálló.
2016. ápr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Annyi elkeseredett, barátnőért bármit tenni képes pasi van, hogy bőven elég lenne egy "nincs pasim" feliratú táblát akasztanod a nyakadba, rögtön akadna jelentkező.


De egyszerűbb lenne, ha egyszerűen önmagadat adnád, és nem más nőket próbálnál utánozni, az értelmes, megbízható pasik sokkal jobban kedvelik az egyéniségeket, akiknek pozitív a kisugárzásuk. A tucatruhákkal, tucatsminkkel, kilátszó bordákkal, edzés közbeni sportmelltartós képekkel csak taszítani fogod a normális pasikat.

2016. ápr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!