Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt hogy annyi és olyan drága cuccokban voltatok, hogy úgy éreztétek azok összesen többet érnek mint saját magatok az életetekkel együtt?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 22. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
olyan volt már hogy fagyiztam, és kiesett a fagyi a kezemből.
2016. ápr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem, ugyanis egy tárgy nem érhet többet mint az életem!
2016. ápr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 aperitif ***** válasza:
Ha lett is volna rajtam olyan drága cucc, annak is én kerestem meg az árát, szóval nem hiszem, hogy x havi keresetem többet érne, mint x évi.
2016. ápr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ilyen érzés még soha nem töltött el. Mondjuk nem is hordok drága cuccokat, és ha hordanék sem tartanám őket különösen sokra. Az is csak rongy, csak többet fizettél érte, mert igazi jó fogyasztó polgár vagy.
2016. ápr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Masokkal kapcsolatban mar felmerult ez a dolog
2016. ápr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!