Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti mit gondolnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit gondolnátok egy ilyen helyzetről? Súlyos kérdés

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy lány és egy fiú akik szimpatikusak egymásnak de nagyon messze laknak. Nehéz megoldani a találkozást de nagyon tetszenek egymásnak belső értékekre, mondhatni szerelmes mindenki. Tipikus love sztori.


Viszont... ott vannak a fizikai szükségletek is. Mivan, ha emellett van egy lány akivel szigorúan csak szex van néha? Kibírható lenne addig amíg nem megoldható a gyakori találkozás vagy együtt élés?

A másik csajnak csak a szex kell, neki nincsenek ilyen mély érzelmei, ő elfogadja a helyzetet. Na és aki szerelmes?


Van olyan lány aki belemenne ilyenbe?

Vagy inkább ne is gondoljak rá?


Nagyon komoly a kérdés egyébként mert ez egy létező probléma. Ott a lány aki kínálja magát szexre és ott a másik aki egy igazi tündér egy olyan lány akivel az életem leélném de még száz kilométerekkel odébb, és ez nagy eséllyel évekig így lesz még.


2016. ápr. 25. 23:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ellen sem lenne kifogásod, hogy az igazi tündér is szexel mással?
2016. ápr. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem mennék így bele, hogy tudom, hogy a srác másik lánnyal csinálja közben... na nem...
2016. ápr. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
ha az igazi tündér lány tényleg igazi tündér,akkor ő ne kelljen egy olyan embernek,mint te
2016. ápr. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Hülye vagy? Dehogy mennék bele. Sőt egyáltalán nem is foglalkoznék veled, hülye lennék légvárakra pocsékolni az időmet. Ha ilyen messze vagytok, akkor nem is egymást szeretitek, csak azt, amilyennek elképzelitek a másikat.


Mindenesetre kérdezd meg tőle. Legalább, lehetőséget adsz neki arra, hogy rájöjjön, milyen egy semmirekellő tajparaszt vagy, hogy ilyeneket forgatsz a fejedben. Mert tuti, hogy ő nem ilyennek képzel el. Ha nemet mond, akkor legalább megnyugodhatsz, hogy nem ő volt az igazi, mert amit te itten felvázoltál, az egy nagyon khm érdekes gondolkodás a párkapcsolatokról és hát inkább olyat kéne találni magadnak, aki ugyanígy gondolja mint te, nem valami szerencsétlent átverni a palánkon.

2016. ápr. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem menne ebbe bele, te meg egy retardált vagy, ha ezt komolyan megkérdezted. Hagyd inkább a lányt, nem szereted egyáltalán.
2016. ápr. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nekem se kéne ilyen pasi, mégis minek
2016. ápr. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég...és ezt te teljesen komolyan gondolod. Eszem megáll. Nem, nem mennék bele ilyesmibe. Hagynám a srácot, dugogassa a szexéhes kiscsajt, hiszen az igényeik megegyeznek. Az meg hogy engem mennyire szeretne, kb mese habbal kategória lenne. Tudod, ha valaki tényleg szerelmes, akkor nem kíván úgy mást. Vannak bizonytalan időszakok, érzelmi hullámok egy kapcsolatban DE, ha tényleg annyira csak őt akarnád, meg se fordulna ilyesmi a fejedben. Ürítésre meg ott van Marok Marcsa, de gondolom nem őt emlegetted a szexéhes leányzó alatt.
2016. ápr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Te is tudod nagyon jól, hogy ez nem normális, különben nem itt kérdezgetnél, hanem simán megmondanád a lánynak. Persze gondolom az már nem tetszene, ha a lány dugatná meg magát mással... Te tuti nem vagy szerelmes. Ha az lennél, eszedbe sem jutna ilyen. El kell hogy keserítselek, szánalmas a kifogásod, nem állatok vagyunk és a szex nem létszükséglet.
2016. ápr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ez itt a szentek gyűjtőhelye? Mert én sajnos a valóságban nem ilyennek ismerem az embereket.

Nem rólam van szó csak próbáltam valahogy úgy kiírni hogy igazinak tűnjön. Állítólag valódi a történet.

Velem hasonló történt de én nem mentem bele azért mert én is ilyen szentfazék vagyok amiért aztán a haverok le is hülyéztek.

Viszont a sztorihoz hozzátartozik, hogy a szexéhes csaj 8 éve együtt van a barátjával és titokban csalni akarja mivel már unja azt a részt. Valami olyasmit mondott azt hiszem, hogy jó a pörkölt de minden nap? Igazából ezt szerintem annak kell eldönteni akit érint. Kérdeztem tőle én is hogy mit szólna hozzá ha a másik lány is közben mással... azt mondta, hogy ha egy bizonyos személy lenne az a más állandóan akkor nem zavarná.


Azt tartom furcsának, hogy nem jöttek olyan válaszok, hogy ez így nagyon jó. Ismétlem: a valóságban nem ezt látom. Örülök annak akik ideírták a válaszokat de remélem, hogy úgy is tesztek az életben és nem csak erre a oldalra írjátok ezt.

2016. ápr. 26. 22:38
 10/14 A kérdező kommentje:

Tehát itt a lány volt a felbujtó csak ezt direkt kihagytam. Ha ő nincs akkor a love sztori folytatódik és fel sem merül ez a kérdés. Ezek után is az a véleménye mindenkinek, hogy a fiú a hülye?


Hiszen a csaj konkrétan könyörgött neki...

Most nem tudom aztán, hogy mi van vagy mi lesz vagy volt-e valami.

2016. ápr. 26. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!