Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon ciki hogy 25 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki hogy 25 évesen szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Nagy szerencsétlenségemre eddig csak olyan fiúkkal randiztam, akik nem vettek komolyan. Volt olyan aki minden randiról késett, illetve miután a barátainak nem tetszettem ezért otthagyott, mert előtte jól megvoltunk. volt olyan aki csak akkor találkozott velem amikor ő ráért, elvárta hogy úgy cselekedjek ahogy ő fütyül. Egy másik fiúnak pedig azt elmondtam hogy én még nem voltam senkivel, és hogy ha járunk akkor idővel szeretném ha ez komolyabbra fordulna, rögtön kiadta az utamat. Interneten ismerkedtem egy másik fiúval, neki már a találkozás lehetőségét sem adtam meg, mert helytelenül írt (míg internetes társkeresőn írt, akkor helyesen írt), illetve kritizált hogy miért vagyok én csendes típus, meg hétvégenként részegre issza magát a haverjaival.
2016. ápr. 26. 07:52
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

Ha mellette dögös vagy, akkor nem ciki. :)


Egyébként olvasd el a másik 47 25 éves szűz lány kérdését, és ott is leírja mindenki hogy nem ciki.

2016. ápr. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Szerencsed hogy lany vagy, igy meg elonyos is.
2016. ápr. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

En 25 evesen vesztettem el :-)

28N

2016. ápr. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem baj. Csak legyél nyitott mindenféle közeledésre. Lehet az igazi az ország túloldalán lakik.
2016. ápr. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki, de tényleg ne legyél zárkózott és ki kell próbálni sok mindent az életben, csak egyszer élünk. Férfiként én is 22 évesen veszítettem el, igaz régen más világ volt...
2016. ápr. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%
Azon gondolkodtál már, hogy miért csak ilyen fiúkat sikerül találnod? (Egyébként nekem sem kellene szűz lány, főleg 25 éves ..., de nem ciki.)
2016. ápr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Nekem nem lenne probléma, ha a lány szűz, ez nem egy fertőző betegség, amitől mindenképp meg akar szabadulni az ember.
2016. ápr. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki,nálam a szüzesség nem szempont ismerkedéskor,a lényeg,hogy a lány komoly kapcsolatban gondolkodjon,nagyjából egyezzenek az elképzeléseink a jövőt illetően és persze meglegyen a kölcsönös vonzalom.:)
2016. ápr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Lányként nem az, sokan még kifejezetten értéknek, kincsnek tartják. Férfiként más a helyzet, de ezt már a többi 100 ilyen kérdésnél is leírtam. Tehát a szüzesség nőknél = érték, becsülendő dolog, tisztaság. Férfiaknál = a gyengeség, férfiatlanság, teszetoszaság jele.
2016. ápr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ismerkedj akkor még több helyen, egyszer megtalál vki úgyis, ne aggódj csajként :)
2016. ápr. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!