Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszafogott, kedves nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafogott, kedves nagyon vallásos lányok értékelik ha elhívják őket randira akkor ha srácot alig ismerik?

Figyelt kérdés

Szóval összefutottam egy régi iskolatársammal általánosból,régen néha váltottunk pár szót de mostmár én 20 ő 19 éves.Tegnap véletlenül összefutottunk,elkeztünk beszélgetni,s gondoltam hátha eljön velem randizni,megkérdeztem tőle,de csak annyit mondott,hogy lehet,s elment,mert érettségire készül.Én az a ípus vagyok aki egy okos,szelíd,aranyos,visszafogott lányra vágyik,ezért mindig kimaradtam az ilyen futókapcsolatokból.

Légyszi irjatok kort/nemet s h hány évesek vagytok s igent mondanátok-e ha feltennék nektek ezt a kérdést! :)



2016. ápr. 26. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

Erősen gondold meg, hogy ezt akarod-e. A vallásos lányoktól túl sok és/vagy jó szexet nem remélhetsz.

Egy kis cafkaság kell a nőbe,ez az igazság...

2016. ápr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy vallásos, még nem valami egzotikus lény. Ugyanolyan, mint bármelyik másik lány. Ha tetszel neki elmegy veled. Ha nem, akkor nem. Én a helyedben nem nyomulnék túlzottan, várnék egy kicsit, aztán max. ráírnék, hogy komolyan gondoltam, de megértem, ha most az érettségi nagyon leköti, ha valamikor úgy érzi kikapcsolódna egy kicsit, akkor csinálhatnánk valamit együtt. (mit tudom én állatkert vagy valami)
2016. ápr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én olyan vagyok hogy számomra nem minden a szex,s szerintem idővel megnyílna nekem,s ezen a téren is.Minden vágyam egy okos,kedves,aranyos,megbízható lány aki hasonló tulajdonságokkal rendelkezik mint én
2016. ápr. 26. 20:45
 4/5 anonim ***** válasza:

1# jehovás lány volt a szomszédom 15 évig, annál cafkásabb lányt nem ismertem.


Amúgy én is járok templomba, azt meg, hogy jó szexet nem lehet tőlem remélni, két különböző pasi egy mondatával jellemezném:


Én még sose voltam így leszopva.


Úristen a csípőd, egyik exem se tudott így mozogni, ez úristen!


Kérdező, a vallásos lányok is ugyanúgy ismerkednek, szerelmesek lesznek stb. mint a többi. Nem kell félni tőlünk.


(Levélírók kíméljenek, tartós kapcsolatban vagyok! /és még 8 év után is úgy csináljuk, mint a nyulak/)

2016. ápr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezek az über vallásos csajok a legvégletesebbek.

Az egyik véglet az az, hogy arra várnak, hogy a családjuk "eladja" őket, konkrétan nem egy olyan egyházi rendezvény van, ahová a szülők elviszik a gyereküket, hogy mint egy kutyakiállításon a gazdák párosítsák a kutyáikat, az ultra vallásos néném rendszeresen hordta az unokatesóimat ilyen helyekre, ahol vadidegen lányokkal és fiúkkal akarták összehozni őket, mert olyan szinten el voltak szigetelve a társadalomtól, hogy maguktól sose mentek volna oda egy ellenkező nemű egyénhez ismerkedni. A másik opció pedig az, hogy amint kikerülnek a szüleik irányítása alól, azonnal elkezdenek orrba szájba ßaszni, mert az évek során olyan sok szexuális frusztráció halmozódott fel bennük, ami egyszerűen utat tör magának, az egyetemi gólyabálok erre a legjobb példák, amikor az egészen addig végtelenül erkölcsös csajok végre a szüleik látóterén kívül kerülnek és akkor elindul a lavina és meg se állnak addig, amíg ökölnyi méretére nem kúrják az ánuszukat a seniorok és le nem szoptak 60 fa$zt, az ELTE gólyatáborai híresek az olyan fagyott karó apáca csajokról, akik a nap végére már benyelnek 4 vödör ge€it és az még csak a bemelegítés volt az igazi party előtt. A nagyon vallásosok esetében általában ez a két véglet van, köztes állapot nem nagyon van, szóval két dologra számíthatsz: vagy nagyon távolságtartó és hideg lesz, azaz nem fog téged az alapoknál tovább engedni, vagy már a második randin egy konténer mögé vonszol és addig szívja a farkad, amíg a lelked ki nem jön rajta. Az a gond az ilyen lányokkal, hogy sose élték meg a szexualitásukat, meg úgy amblokk azt, hogy hogyan kell viselkedni egy férfi közelében, szóval vagy azonnal eleresztik magukat, vagy évekig megtartják a 3 lépés távolságot.

Kis tacskóként én is beleestem egy ilyen lányba, mivel a nagyszüleink mindketten presbiterek voltak a helyi templomba, így mindig kényszeresen össze akartak hozni minket én meg egy idő után bele is szerettem, gyanítom ő is, csak mivel sose beszélt 3 szónál többet egy vele egyidős fiúval, így nem tudta mi ilyenkor a teendő, szóval mindig távolságtartó volt. Aztán eljött az egyetem, én szegedre mentem, ő meg pestre. Nem mondom, én is nagyon csúnyán bekarmoltam az első estémen, de hiába a sok pia, nem másztam rá egy csajra se, pedig tálcán kínálták magukat, ő azonban akkor volt életében először a szülei felügyelete nélkül nála valamivel idősebb férfiak között és.... gondolom mindenki kitalálta mi történt, ha esetleg mégse, akkor menjetek vissza a "4 vödrös" részre.

Szóval ja, sajnos ez van, vagy évekig kell teperned értük, miközben jó eséllyel lemaradsz minden felkínálkozó jó lehetőségről, vagy azonnal beadja a derekát és engedi, hogy bármelyik testnyílásába azt dugj amit csak akarsz. Elhiszem, hogy imponáló egy ilyen személyiségű lány egy olyan világban, ahol az elvek olyanok, mint a négylevelű lóherék az Antarktiszon, de hidd el, jobban jársz, ha olyasvalakivel kezdesz, akinek az életét nem egy több ezer éves mesekönyv szabta mintára, hanem tisztában van a való élettel.

A korom több, mint amennyit bevallanék, a nemem meg gondolom nyilvánvaló.

2016. ápr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!