Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A boltban ha nem merek ránézni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A boltban ha nem merek ránézni a pénztáros srácra meg elpirulok 30 évesen az ulra gáz?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 26. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Ennyi évesen szűznek lenni mint én na az a gáz. :(
2016. ápr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem, ez nagyon cuki, több ilyen lány kellene!:)
2016. ápr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Nekem a hangom megy el ilyen esetben sajnos, a szégyenteljes gondolataim miatt - csak a szitu fordított - pénztáros a csajszi... Tahónak tartanak mert mindig elmegy a hangom és max reszelős hangon tudok nagynehezen mondani pár szót.
2016. ápr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Az én jelenlétemben meg mindig ideges lesz egy csaj, jó persze az az ellenszenv jele is lehet, de az is lehet, hogy bejövök neki, attól ideges.
2016. ápr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Igen, gáz, ráadásul egy pénztáros srácra, aki feltehetőleg nem egy arab olajsejt anyagi helyzetével van megáldva, a legtöbben ezen az oldalon azt mondanák, hogy foreveralone és sosem lesz csaja, akárhogy is néz ki...
2016. ápr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyedülálló vagy?
2016. ápr. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Detto ugyanez vagyok csak annyi kulonbseggel hogy en meg el is mosolyodom mintha nem lennek normalis, mindezt a pirulast melle:-)))Egyszer volt egy olyan h meglattam egy pasit a penztarnal es iszonyuan tetszett (nalam ez ritka), de komolyan olyan volt mintha a vilag legszebb ferfijat lattam volna.


A lenyeg, hogy akkor volt begyulladva a szemem de kepes voltam leszolitani, ilyen hulye dumaval h lat e valamit a szememben erre megfogta az allamat, belenezett a szemembe es azt mondta, hogy "gyonyoru vagy".


En en meg alltam, vihorasztam mint valami tini, es akkor beszolok, hogy "te is gyonyoru vagy", aztan a hallom, hogy a ferjem dudal a kocsibol, mert vegzett a tankolassal ugyhogy ennyi volt:-))Komolyan, valami olyan kisugarzasa es megjelenese volt, hogy teljesen megbabonazott, utana meg orakig ugy ereztem magam mintha valami drog hatasa alatt allnek:-))))


Soha tobbet nem lattam:-))

2016. ápr. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7 vagyok, 32 eves az eset tavaly tortent:-)))
2016. ápr. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 köszi, ilyen szépet se mondtak még rólam :*
2016. ápr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!