Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire néznének hülyének,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire néznének hülyének, hogyha nő létemre egyedül beülnék egy kocsmába, pubba és olvasnék egy pohár bor mellett? :D 20/n

Figyelt kérdés
2016. ápr. 30. 19:14
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha késdobálóba ülnél be, akkor nagyon hülyének, ha romkocsmába, akkor egy lennél a millióból.
2016. ápr. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Miért néznének hülyének? Szerintem semmi baj nem érne.
2016. ápr. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

tapasztalatból mondom, hogy semennyire.


legfeljebb odamennek hozzád ismerkedni.

2016. ápr. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
De nem néznének lúzernek? :D Elég sokat járok el a barátaimmal, de mostanában vágyom az egyedüllétre, hogy egyedül menjek el egy ilyen helyre
2016. ápr. 30. 19:25
 5/31 anonim ***** válasza:
Én pasiként sem szeretek egyedül beülni ilyen helyre,mert folyton az az érzésem van,hogy mindenki engem néz.:)
2016. ápr. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Pubban, kocsmában igen. Kávézóban már nem. Amúgy én is ilyen egyedül beülős fajta vagyok, néha jó csak úgy merengeni, és arra is gondolok, hátha egy cuki pasi is lesz ott, aki szintén magányos, és akit esetleg én is érdeklek. :)
2016. ápr. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
romkocsmába én is be szoktam ülni egyedül, mert ott van az egyetemi könyvtárral szembe, de kényelmesebbek a fotelek és még piát is lehet kapni
2016. ápr. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
8%
én eléggé hülyének néznélek. nem is hülyének, hanem hogy feltűnési viszketegséged van.
2016. ápr. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Meg hát!
2016. ápr. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Semennyire. Sok helyen látok ilyesféle együl borozgató nőstény egyedet.
2016. ápr. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!