Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális társkereső?

Figyelt kérdés
Létezik még normális társkereső,ahol nem csak egyéjszakást keresnek az emberek? Esetleg az inteligensebb emberek vannak rajta? Egyetemista vagyok,de sajnos nem sok embert ismerek. Tindert,badoot próbáltam már,de a legtöbben csak egyéjszakást kerestek,illetve volt egy srác akivel többet beszélgettünk,de ő dolgozik ezért minden áron rá akart beszélni,hogy hagyjam ott az egyetemet... Nekem egy olyan társra van szükségem,aki támogat.

2016. máj. 1. 22:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
itt a gykn találsz olyanokat akik támogatnának szívesen
2016. máj. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%
a badoo egyáltalán nem társkereső, az egy szar, régen regisztráltam magam de semmit nem ér
2016. máj. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt, hogy támogat?
2016. máj. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
11%
badoon is csak lehúzzák az embert a pénzről az üzenet küldéssel, írhatsz kétszer egy nőnek, aztán nem válaszol, meg elő kell fizetned, hogy többet írhass meg kis matricákat kell venni, szuper erőt aktiválni, meg minden szart csinálni
2016. máj. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19%
Egyetemistaként nem ismersz sok embert? Ember, ne csináld már! Na várjunk csak, olvaslak tovább: "... aki támogat." :D Még jó, hogy a végére hagytad a csattanót. :D Fakk!
2016. máj. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%
A gyakori a legjobb oldal a neten, mert itt lehet barátokra szert tenni, bár nőm innen se lett, de vannak barátaim.
2016. máj. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Utolsó: albérletben lakom egyedül,mert vidéki vagyok és nem kaptam kolit. A csoporttársaimon kívül senkit nem ismerek
2016. máj. 1. 22:14
 8/15 anonim ***** válasza:
a gyk még a facebooknál meg az elittársnál is többet ér
2016. máj. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Támogatáson annyit értek,hogy azt szajkózza folyamatosan,hogy hagyjam ott az egyetemet és menjek dolgozni,hanem fogadja el,hogy tanulnom kell. Sokszor van nekem is elegem és gondolkodom rajta,hogy otthagyom és ilyenkor szükségem lenne valakire,aki azt mondja,hogy meg tudom csinálni...stb
2016. máj. 1. 22:17
 10/15 anonim ***** válasza:
36%

Hálát adok a Moderátorok Dicsőségének. ÁÁÁÁMEN! Uraink és Isteneink, Mennyei Moderátoraink, Isten Bárányai, az Atyának fiai, hálát adunk nektek a gyakori kérdések.hu nevű oldal üzemeltetéséért. ÁÁÁÁMEN!


Ez szent mise volt átköltve.

2016. máj. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!