Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha olyan borzalmas férfitöbble...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olyan borzalmas férfitöbblet van, miért nem kezdeményez nálam soha senki?

Figyelt kérdés
Nagyvárosban ráadásul. Állítólag a legalfábbak vadásznak a szabad nőkre, ezért a félénkebbek már nem is próbálkoznak, úgyis nélkülük is egymást ölik már a férfiak minden nőért. Én ebből miért nem veszek észre semmit?
2016. máj. 2. 19:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
16%
Áh, minden nap ugyanazok a kérdések: nem demográfia értelemben van több férfi, hanem mindenhol, ahol csak nyomokban van lehetőség ismerkedni a másik nem képviselőivel, garantáltan többszörös a férfilétszám. Mert a férfiak arra kényszerülnek, hogy aktívan keressék a párjukat, míg a nők hátradőlhetnek és passzívan megvárhatják, míg "rájuk talál a szerelem".
2016. máj. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez a város El Dorado-ban van.
2016. máj. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
71%

Srácok, komolyan, én Budapesten élek, ráadásul forgalmas helyen közlekedek naponta, mégse jönnek a férfiak kezdeményezni, pedig nem vagyok egy bányarém, nem vagyok elhízva, nem vagyok gebe, bár, valószínűleg az lehet a probléma, hogy lefelé nem néznek, mert alacsony vagyok, mondjuk ez nőként nem kellene, hogy hátrány legyen, de hátha eddig már nem terjed ki a látószögetek... Ja, igen, discoba nem járok, de nem is a négy fal között kockulok nonstop. Hétvégén is kint voltam egy tömegrendezvényen a belvárosban.

Viszont a napokban több olyan pasival is váltottam szót a neten, akik azt mondták, hogy "ők egyedül nem mozdulnak ki sehova", ennyit a nagy bátorságról, én meg nőként egyedül is kimegyek, ha valami érdekel...

Tudjátok, hol olyan bátor ez a rengeteg férfi? GONDOLATBAN, picikéim.

2016. máj. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

13-as

Hol fogsz előfordulni holnap? :)

2016. máj. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
13-as, a Margitszigeten szoktál sétálni? Ha igen, szólits le nyugodtan, szoktam én is arra járni!:)
2016. máj. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
77%
# 15 Időpont ma 21:32 - Nem arról volt szó, hogy a férfiak szólítanak le nőket, kisbogár? Ráadásul tömegével, ugye...
2016. máj. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Leszólítani...

Annál megalázóbb dolog ritkán van, és meg messze is küldenek...

De pl ha van a környezetedben férfi nyilván közeledik, csak ignorálod. Mint ahogy szórakozóhelyeken is.

2016. máj. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
2016. máj. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Fordítsuk meg a kérdést: miért kezdeményezzen nálad egy férfi?


Mit láthat meg rajtad, mondjuk 20 méterről, ami felhívja rád a figyelmét?

Mi "mondhatná" neki azt, hogy márpediglen Ez A Nő Itten Férfire Vágyik?

2016. máj. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!