Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lehet az hogy az alkohol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az hogy az alkohol nem oldja fel a gátlásaim? Akár mennyit iszok nagyon bátortalan vagyok közeledni a nőkhöz.

Figyelt kérdés
2016. máj. 2. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, nincs annyi ital amitől fel tudnék oldódni. Alapból az alkohol gyenge tudatmódosító, csak az a baj, hogy a többi az illegális.

Amúgy valami olyasmit olvastam, hogy a világ leghatásosabb önbizalom növelő szere a kokain.

2016. máj. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Már az alapgondolat el van cseszve.

Ha egy ilyen alap "problémánál" az italért nyúlsz, akkor mi lesz veled nagyobb problémáknál?

Én speciel ittas állapotban nem is közelednék nőhöz, mert másnap csak szégyenkeznék.

2016. máj. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak ki próbáltam hogy lehet lesz bátorságom oda menni valakihez.De ez se jött be. :(
2016. máj. 2. 19:55
 4/8 anonim ***** válasza:

Édesanyáddal milyen a viszonyod?

(semmi személyeskedés, de a kérdésed szempontjából fontos tényező)

2016. máj. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

gondol arra hogy ok is csak emberek.

a kis cuki csaj a piros kis kabatjaban tesz vesz magat egesz nap. de mikor osszekajal minden vackot es megindul a foscsi, akkor ott ko kovon nem marad.

kepzeld hogy wc-n ulnek vagy bemegy a bolba vizert mert szomjas. mint minden ember. nincs sok kulonbseg koztunk

2016. máj. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert az alkohol semmilyen problémát nem old meg.


A hiba benned van, saját magadban kell feloldanod a gátlásaidat.

A nők is csak emberek, nem kell félni tőlük, nem harapják le a fejedet.

Ha látják, hogy egy határozott egyén vagy, már nyert ügyed van.

2016. máj. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsonal a pont.N
2016. máj. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az én gátlásaimat sem oldja fel az alkohol...mondjuk én nem akarok senkihez úgy közeledni....alapjáraton hadilábon állok az emberekkel...lehet félek tőlük,és az alkohol sem használ....na mindjárt megyek én is pszichológushoz xd amit szoktak itt ajánlani
2016. máj. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!