Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért mert nincs barátnöm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért mert nincs barátnöm, miért hiszi elöbb-utóbb minden ismerös-haver csaj hogy akarok töle valamit? Mit tudok még tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

26 vagyok, barátnöm 4 éve nincs. Nem vagyok párkapcsolati szempontból a nök kedvence, de amúgy nagyon bírnak. Mindig ök találnak meg, ök kezdenek barátkozni velem. Nem is akarok mást tölük, nem adom semmi jelét, nem álmodozok hogy lehet majd valami. Maximális barátként viselkedek. Mivel sajnos nincsenek nöügyeim mindig elöjön, hogy biztos mert titokban full szerelmes vagyok beléjük. Az nem fordul meg a fejükben hogy azért nincs csajom amiért ök sem néznek rám pasiként meg kb. más se. Nagy kavarások alakultak már ki emiatt. Tényleg semmi félreérthetöt nem teszek, ugyanúgy ugyanannyit kommunikálok mint a férfi barátaimmal. Akkor ök meg hihetnék hogy meleg vagyok. Ennyi eröböl!


Röhej, de ezeket a barát csajokat sokszor megkértem rá hogy segítsenek barátnöt találni de mindig az volt a válasz hogy nincs olyan barátnöjük akivel összeillenék vagy akinek bejönnék. Szóval még így is kitalálják hogy beléjük vagyok esve.


Mit tudnék még tenni hogy elöbb-utóbb ne legyen az hogy kombinálnak? Szakítsam meg inkább a kapcsolatot és ne barátkozzak csajokkal? Már erre gondoltam!


2016. máj. 7. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem probálkozz azzal aki azt hiszi belé vagy esve, lehet hogy nem is rossz ötlet.
2016. máj. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én csak annyit tudok hozzáfűzni a problémádhoz, hogy a mai világban olyannyira ritka az udvariasság és a kedvesség, hogy a csajok többsége flörtölésnek fogja fel. :D Mondjuk, nálam is ez van, csak épp fordított helyzetben (mivel nő vagyok).

Egyébként, mire értetted, hogy nem tekintenek rád pasiként?


22/N

2016. máj. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

És? Ez megpecsételi a barátságotokat? Nem hogy örülnének neki, hogy valakit érdekelnek, aki rendes.

Kezdj olyan nőkkel, akik nem jönnek be... Azok nem fogják ezt gondolni. Vagy olyanokkal, akiknek van párjuk.

Én ha valóban barátkozni szeretnék akkor egész hamar beleviszem a témát ebbe. És le is szögezem, hogy itt nem lesz love story just friendship goals. Mert engem ennek pont az ellenkezője szokott érinteni. Ami sokkal kellemetlenebb, mint a te eseted.

2016. máj. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen én is hasonlóan vagyok csak másik oldalról. Lányokkal sosem tudtam barátkozni, ezért fiúkkal szoktam. Ők viszont előbb-utóbb belémszeretnek (nem kitalálom, ők vallják be, reménykedve valami folytatásban). Slusszpoén: mindenki pontosan tudja hogy régóta élek boldog párkapcsolatban.

23/L

2016. máj. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ezek a csajok hevesen undorodva tiltakoznak ha valaki azt meri mondani, hogy lehetne köztünk valami vagy csak azt hiszik hogy közünk van egymáshoz. Annyira derogál nekik, hogy bárki azt hiszi, egy ennyire nem jó képü pasihoz közük lenne. Sértve érzik magukat a feltételezéstöl. Amúgy van amelyik jónak mondott csaj, de van több aki évek óta nem talál pasit magának.

Volt hogy az egyik kitalálta ezt hogy én beleszerettem biztosan, ezt elmondta másoknak is, a pletyka meg úgy jött vissza hogy egymásra találtunk. Vicc, de ezt mások tök pozitívan mondták, erre a csaj meg akart verettetni a kigyúrt ismerösével (szerencsére nem lett semmi belöle). Mert azt hitte hogy én mondok olyasmiket ami erre enged másokat következtetni és sértette hogy velem hozzák romantikus összefüggésbe. Elötte meg igazi jó barátságba voltunk, sokat segítettünk egymásnak, meg hasonlók.

Szóval ilyesmik vannak, pedig tényleg nem próbálkozom egyáltalán! Söt! A sok visszautasítás után már valahogy nem is nézek úgy a nökre mint lehetséges pár, rögtön a barátot látom bennük. Sajnos amikor több ilyen csaj összejön egymást belelovallják hogy múltkor furcsán néztem rá, aztán a másik rátesz "most hogy mondod rám is úgy nézett" és kihozzák hogy én egyszerre akár ötükbe is szerelmes vagyok. Utána meg ellenem fordulnak.

Az egyik egyszer részegen kifejtette hogy bárcsak találna egy olyan pasit mint én, csak elönyös külsövel. Szóval kb. ez az egésznek az alapja.

Volt olyan is, hogy az utcán mentem egy barát csajjal, a munkatársai megláttak minket és úgy kellett mennünk hogy összefussunk velük, ahol ki tudta fejteni hogy én csak egy haverja vagyok semmi más.


Ez a baj igazából ...

2016. máj. 9. 08:54
 6/6 anonim ***** válasza:
A csajok mindig kitalalnak valamit(vagy a baratnojuk) a szorosabb fiu barataikkal kapcsolatban, foleg ha erzik ok is, hogy nem erdekled oket. Szerintem ez csak a nok buszkesege... Hogy-hoyg nem kezdett meg ki velem?
2016. máj. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!