Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány husisabb és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány husisabb és nem nagy a melle meg formás a feneke már semmi esélye h normális kapcsolata legyen?

Figyelt kérdés
Nem akarok itt a párt keresni egyáltalán. De annyira ki tudok akadni és szomorú leszek h manapság minden korombelit a vékony sportos alkat és a formás mell és fenék vonzza. És annyiszor jártam ugy h mivel szép az arcom neten bejöttem mindenkinek aztán előben meg csak néztek... nem vagyok pedig túlsúlyos csak husisabb. Nincsenek nagy elvárásaim egyáltalán. Vannak még egyáltalán olyanok akik nem csak a külsőt nézik? TÉNYLEG NEM AKAROK ISMERKEDNI ITT!!! :) 19/L

2016. máj. 15. 15:01
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
38%
Épp, hogy a férfiak a kevésbé válogatósak. Manapság már egy kövér nő is adonisz testű párt keres magának. De nem akarok vitát gerjeszteni, csak leírtam a véleményem.
2016. máj. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem a külsőddel van gond...
2016. máj. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Pedig soha nem adoniszokat kerestem.. :( de amugy tényleg. Nem vagyok pedig kővér mert magas is vagyok ugye. De annyira lenézőek az emberek még így is. Mondjuk emiatt már korombelieket nem is keresek. Mert ahogy elnézem a 20+ férfiak már jobban értékelik a belsőt olykor
2016. máj. 15. 15:08
 4/38 A kérdező kommentje:
Belsőleg egy életvidám, mosolygos és vicces lány vagyok. De tényleg. Optimista vagyok pedig de néha annyira csalódott leszek h teljesen negatív leszek. Pedig ha valaki rám nézz egy kedves melegszívű lánynak tart.
2016. máj. 15. 15:10
 5/38 anonim ***** válasza:
32%
Ismerkedjünk kérdező :)
2016. máj. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
77%
1-essel nem értek egyet, rengeteg sokszor Éretlen 30-as is csak a csúcs nőkről álmodoznak. Kérdező, ott van a hangsúly, hogy mennyire érett a párod fejben.
2016. máj. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon ritka :/ Én "normális" alkat vagyok, de nem kockahas, de túlsúly sincs 175cm/65kg. Mindegy a külső, csak ritka az olyan ember, akivel megértjük egymást. Művészlélek vagyok, ezért nehéz ismerkedni :/
2016. máj. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
0%
nem az alakoddal van a baj! Nem akarok itt a párt keresni egyáltalán.TÉNYLEG NEM AKAROK ISMERKEDNI ITT!!! ilyen hozzá állással nem csodálkozz! sok párt ismerek akik itt ismerkedtek meg és boldog párkapcsolatban vannak
2016. máj. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
57%
Csak egész alakos képet rakj ki, frisset!
2016. máj. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem korrektül kellene látnod, hogy mennyire igaz az, hogy nem vagy túlsúlyos. Rakj be képet vagy küldj.


Mert amúgy, ha tényleg nem kövér vagy, akkor szerintem sokaknak bejön a nagyobb fenék és mell.


Szóval a kérdés az, hogy mennyire van rendben az önértékelésed.

2016. máj. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!