Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 évesen, munka mellett, hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen, munka mellett, hol érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés

Lassan túl leszek az exbarátnőmön (3 évet voltunk együtt) és szeretnék elkezdeni ismerkedni.

Van értelme erőlködni? A korábbi kapcsolataim "kialakultak" (egyszercsak jött valaki, kölcsönös szimpátia, majd elhívtam randizni), de akkor még fősulira jártam, ahol rengeteg emberrel találkoztam nap-mint nap. A szórakozóhelyes ismerkedésben sem nagyon hiszek.


Szerintetek hol találkozhatok olyan lányokkal, akik nyitottak egy komoly kapcsolatra?


Hova járnak Budapesten a 25 év körüli, ismerkedni vágyó, "értelmiségi" lányok? (tanulnak/van diplomájuk)



2016. máj. 16. 16:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

most azt várod, hogy 'könyvtárba, kis kávézókba stb'?


ugyanoda járunk, ahova a 'nem értelmiségi' lányok. ugyanúgy bulizunk, néha beülünk koktélozni, eszünk hamburgeres helyen, elmegyünk koncertekre, fesztiválokra, edzőterembe...

2016. máj. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Sajnos erre nincs jó válasz :) A 25 év körüli, diplomás, értelmiségi lányok is ezzel küzdenek.

Mi barátnőkkel főként koncertekre, kulturális eseményekre járunk, sokan (főként a pestiek) jobb időben kiülnek egy sörrel egy zöld területre. De hát ott meg nyilván az a probléma, hogy csoportban vannak.

2016. máj. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Biztos voltam benne, hogy valaki beleköt az értelmiségi jelzőbe


MÁsodik válaszoló: köszi! Egyébként szted nem tolakodás beszélgetést kezdeményezni ilyen helyeken?

2016. máj. 16. 17:03
 4/16 anonim ***** válasza:
Igazából ráfázol, mert nem ezen múlik. Meló mellett amúgy kishíján "mission impossible"
2016. máj. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

?? :D


egyáltalán nem kötöttem bele az értelmiségibe, annyit írtam, hogy nincs 'diplomás lány lelőhely'...

2016. máj. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Engem a vőlegényem Facebook-on hívott el kávézni XD

És le is szidtam érte, közöltem vele hogy esélytelen.. !!

De nem adta fel :)

kijelentette hogy az esélylatolgatást fojtasuk egy kávé mellet!

2016. máj. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"fojtasuk"


Na, ti se a diplomás körökben mozoghattok.

2016. máj. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki, bárhol. Ha nem, sehol.
2016. máj. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Második vagyok

Nem, egyáltalán nem.

Nekem tetszene, ha itt ismerkednék meg egy férfivel, mert ez azt mutatja, hogy hasonló az érdeklődésünk, és a téma mindig adva van (tetszik, nem tetszik az előadás stb). Ha zavar, hogy többen vannak a lányok, vigyél egy havert.

Én utoljára egy olyan eseményen voltam, ahol együtt néztünk ted-es videókat, úgy mentem, hogy senkit nem ismertem. Voltam szkeptikus találkozón is, felolvasóesten. Volt egy nagyon jó rendezvénysorozat tavaly ahol a zenét és az irodalmat kötötték össze, ott is odajött hozzánk pár random srác ismerkedni a szünetben.

Szerintem ilyen kiülős helyeken pl fröccsterasz is jól lehet új ismeretségeket kötni.

Nemsokára lesz a belvárosi fesztivál, menj el pár haverral.

2016. máj. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Szerencsére nem vagyok csúnya, és a beszélgetés is elég jól megy :D csak mindig az van bennem, hogy ismeretlenül odamenni egy szimpatikus lányhoz nem túl jó kezdés. Dehát letesztelem, aztán meglátjuk ;)

2016. máj. 16. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!