Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Idegesítő, ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Idegesítő, ha egy nő egyáltalán nem káromkodik?

Figyelt kérdés

Azért merült fel bennem a kérdés, mert a környezetemben mindenki káromkodik valamilyen szinten - még ha nem is "kocsis módjára", de szoktak szép szavak elhangzani. Persze akad 1-2 kivétel, akik szintén nem káromkodnak, de ők is inkább nők.


Ti mit éreznétek, ha nektek kiszaladnának (akár szex közben, vagy csak simán hétköznapi szituációkban, pl leejted a poharat) a "csúnya" szavak, a nő viszont sosem mondana ki ilyeneket?



2016. máj. 17. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Mán hogy lenne idegesítő? :D Volt ilyen barátnőm, és a másodikat is kb én szoktattam le róla tudat alatt, mert én sem mondok csúnya szavakat egyáltalán.


24/F

2016. máj. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam rendesen szidni a gépemet meg egyéb cuccokat, ha valami baj van velük :D Igazából nem különösebben érdekelne, hogy most káromkodik e vagy sem. Ha állandóan káromkodna az viszont zavarna.


De ha ilyen elvből nem káromkodom és "politikailag korrekt" maradok minden esetben az más tészta.. az az attitűd kifejezetten frusztrál.

2016. máj. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam káromkodni, így örülök ha a másik sem. (Mellesleg nem volt még káromkodós párom)

28F

2016. máj. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
ha elfogadja hogy én szeretek káromkodni akko semmi gond nincs
2016. máj. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Titusztitusz ***** válasza:
27%
Engem az szokott inkább idegesíteni, ha egy nő KÁROMKODIK, és trágár szavakat használ...Ez az én szememben kimondhatatlanul visszataszító dolog...(Szex közben viszont módfelett tud izgatni ha a hölgy a nemi élettel kapcsolatos trágár szavakat használ időnként...De csak ott, és csakis ebben a kivételes esetben...)
2016. máj. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Atóól függ. Káromkodás alapvetően mindenkiből kibüki, attól függ milyen formában. Ha azért nem paraszt ocsmány szavak semmi gond, de ha igen elgondolkodok azon, mennyire is egy igényes nő lehet..
2016. máj. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 opened paradise ***** válasza:

Max ha helyettesíti őket.

"Azt a hét meg a nyolcát,kótyomfittyét!"

2016. máj. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
14%
Nem idegesít, az Isten b_$sza meg! ;)
2016. máj. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem idegesítő, ez inkább határozottan előny. Nekem visszatetsző is, amikor egy olyan aranyosnak tartott lány vagy nő úgy beszél, mint egy kocsis.


Mit éreznék? Hát nem váltana ki szerintem konkrét érzéseket az, hogy egy nő káromkodik. Ha káromkodik az kiváltja egy kicsit a nem-tetszés érzését vagy hogy mondjam. Nem teljes nem-tetszés persze 1-2 csúnya szóért. De hallottam már úgy beszélni szép lányt is, hogy utána már nem tartottam annyira vonzónak.

A kérdésedre a válasz: nem idegesítő és nem vált ki érzéseket. Inkább ez egy előnyös tulajdonság, amit egy normálisabb férfi értékelni tud. Én személyesen akár fel is tudnék nézni egy ilyen nőre, bár szerintem én sem szoktam káromkodni.

2016. máj. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

én, meg a jelenlegi párom sosem beszélünk csúnyán. Ő is csak akkor mondott csúnyát, amikor nagyon kiszúrt vele egy kollégája.

Én csak akkor eresztem el magam, ha nagyon fel akarom hivni a figYelmet magamra. Egyszer beszeltem vele nagyon csúnyán, akkor megérdemelte

2016. máj. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!