Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok az hátrány ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az hátrány ha egy pasi nem gyúr?

Figyelt kérdés

175 cm magassághoz 70kg társul, régen fociztam csapatban és akkor voltam 60 körül azóta feljött 10 kg, most olyan tök átlagos testem van, de látom, hogy minden második pasi így kondi úgy kondi. Ez tényleg ennyire bejön nektek? Én inkább a tanulásba, munkába, üzletbe fektetem az energiát, mert nekem az nem kikapcsolódás, hogy ha súlyokat emelgetek :/ A sport nekem annyiban kimerül hogy baráti társasággal focizok, néha eljárok futni, vagy otthon nyomok fekvőket ilyesmit, nem azért hogy nagy darab legyek, csak nem szeretnék idősebb koromra meghízni.

De a lányoknak az ilyen kigyúrt pasik nagyon bejönnek, még ha nagyon buta, vagy csúnya a feje, vagy cigány, vagy munkanélküli, esetleg bűnöző akkor is népszerű a nők körében, és persze aki ész nélkül csinálja az csak nagyobb darab lesz, de pl nem tud egy 500 métert mondjuk lefutni.

Mégis olyan nagy elismerést vált ki, hogy hú ilyen teste van.

Persze én az elért munkát dícséretesnek tartom, legalább nem egy alkoholista, drogos, vagy olyan aki csak egész nap a tv előtt ül. De kicsit furcsa mert van ismerősöm aki olyan buta mint egy zsák, még a stílusa is idegesítő, de nagyon sok izom van rajta, és sok nője volt, igaz ezek nők nagyrészének szintén volt valami bajuk fejben...



2016. máj. 20. 15:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az en baratom sem gyur de el nem cserelnem senkire :) a gyuros lehet hogy jol nez ki de mindig csak azt latom benne hogy ennyi az eletcelja es hogy pozolva nezegeti magat. Ilyen nekem nem kene akkor sem ha sportosabb.
2016. máj. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Inkabb elony.


N

2016. máj. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Srácként válaszolok.

Ez annyira szubjektív dolog... Minden lánynak más jön be, az egyetlen ami szinte senkinél sem elônyös, ha duci, esetleg elhízott. Valakinek bejönnek a nagy izmok, valakinek az átlagos a zsánera, míg másoknak a vékony, esetleg valakinek a visszafogottan sportos. De ha valaki megszeret olyannak, amilyen vagy, akkor nem fogja érdekelni, hogy van-e rajtad pár kiló plusz vagy sem. Én régen duci voltam, és elkezdtem komolyan sportolni (úszni), leadtam 15 kiló zsírt, felszedtem 8 kiló izmot, és most vagyok olyan átlagosan sportos/kicsit sportos, és ezerszer jobban érzem így magam. És a kondizó, valóban izmos srácoknak is azért van sikere a csajoknál, mert jól érzik magukat a bôrükben, magabiztosak, és ezt érzik rajtuk a lányok. A lényeg, hogy te érezd jól magad a bôrödben.;)

19f

2016. máj. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem, sőt örülök ha nem gyúr. Akik gyúrnak azok általában elvárják a barátnőjüktől is a fittséget, de én nem akarok és nem is tudok edzeni. A másik, hogy nekem nem tetszenek a kigyúrt férfiak. Jobban szeretem a sovány, kicsit szálkás férfiakat. Az meg a másik, hogy ezerszer fontosabb hogy mennyire értelmes mint hogy hogy néz ki.
2016. máj. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12%

Jönnek a szokásos válaszok:


-nem baj ha nincs kigyúrva, sőt még előny is

-nem baj ha nem magas, sőt még előny is

-nem baj ha nem jóképű, sőt még előny is

-nem baj ha nem pénzes ,sőt még előny is

-a lényeg hogy értelmes legyen, és jól lehessen vele beszélgetni, és olvasson könyveket


Eközben a való életben...

2016. máj. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem, nem ragaszkodom a gyúráshoz, de ahhoz igen, hogy ne henyélésből álljanak a mindennapjai a munkán kívül, és mozogjon valamit, én is megteszem a saját egészségemért.
2016. máj. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez minden lánynál hátrány, bár inkább úgy fogalmaznék, hogy ha gyúrsz, az előny. Ami alapfeltétel náluk, az az, hogy legyél magas és jóképű. 175 cm a lányok nagy részének túl alacsony.
2016. máj. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
8%
Én nem szeretem azokat az izmokat, amiket gyúrással, meg porokkal növesztenek. Meg aztán azt tapasztaltam, hogy aki ennyire fogalalkozik a külsejével az valami belső problémát akar ezzel kompenzálni.
2016. máj. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ismeretségi kört kellene cserélned vele. :D

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__78085..

2016. máj. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Kenzo Tenma ***** válasza:
Kerdező én egy embert sem ismerek aki nem izmos és van barátnője. Katasztrófa tényleg.
2016. máj. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!