Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem vagyok elég jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok elég jó senkinek? Hozzám miért nem ragaszkodik senki?

Figyelt kérdés
Azt látom hogy más lányok mindig kellenek valakiknek csak én nem. Pedig még csúnya sem vagyok. Ha egy pasival eljutok a randiig egy pár hét múlva tuti dobnak. Amúgy meg vannak tőlem sokkal rosszabb természetű emberek, valaki még meg is csalja a párját, és még is ragaszkodnak hozzájuk. Persze én mindent nézzek el a fiúknak, csak nekem nem nézik azt el hogy csendesebb típusú ember vagyok. Ez nem picsogás vagy önsajnáltatás, de én azt érzem hogy semmi értelme az életemnek. n/25
2016. máj. 21. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Ez szomorú :( Szerintem nem jó helyen ismerkedsz, ha ennyire dobnak a pasik. Biztos felszínes barmok.

Vannak normálisak is, de ők nem olyan bátrak sajnos.

2016. máj. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Mások örülnének egy csendesebb típusú barátnőnek. Például én is.


Írtad, hogy vannak tőled rosszabb természetű emberek, akikhez mégis ragaszkodnak. Nem hinném, hogy rossz természetű lennél, de nem tudom mit értesz a rossz természet és a rosszabb természet között. Az életednek pedig mindig van értelme, akkor is, ha tartósan nincs partnered.


Azok alapján, amiket leírtál, szimpatikusnak tűnsz és vonzó nő lehetsz. Lehetséges, hogy a randipartnereidet véletlenül fogtad ki így. Lehet a bulizósabb, felszínesebb csajokat szeretnének. Ebben az esetben gondolkozz el, hogy miért az ilyen emberekkel keveredsz randiba.


Nagyon kevés információt adtál meg magadról. Annyit, hogy nem vagy csúnya, csendesebb vagy és vannak nálad sokkal rosszabb természetű emberek :D Ez önmagában kevés, de biztos vagyok benne, hogy vannak egyéb tulajdonságaid is. Engem pasiként az tud nagyon vonzani egy nőben, ha van egy szilárd értékrendje, amivel kitűnik a többi közül.


Többször próbáltam már beszélgetni nőkkel, interneten is ismerkedtem. Internetes ismerkedésnél nagyon érdekes, amikor kölcsönös szimpátia megvan, kezdeményezek egy beszélgetést, ő belemegy a beszélgetésbe, de nem partner. Kérdezgetem, mesélek, de nem reagál igazán, nem kérdez vissza. Ilyenkor sohasem tudom, hogy nem érdeklem az adott nőt vagy csak annyira hallgatag és kevésbé fejlett kommunikációs készségekkel rendelkezik, hogy nem tudja mit mondjon, vagy nem mer mit mondani

2016. máj. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyan van barátnőm, de kifejezetten a csendesebb lányokat kedvelem, szóval nem igaz, hogy ezért nem kellesz senkinek.

Lehet, hogy rossz helyen keresgélsz(ha pl. te az élénk srácokra gerjedsz, mindjárt megvan a válasz).

Ha túl magasra teszed a lécet, akkor ugyancsak a saját balsorsod kovácsa vagy.

Alapvetően azért csak a mosolygós lányok kellenek mindenkinek. Iszonyú sok a besavanyodott csaj manapság és szerinted kinek nincs jobb dolga, mint feltörni egy ilyen kagylóhéjat a napi robot, sport és tanulás után?

Próbálj meg mosolyogni és nőiesen viselkedni.

2016. máj. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Vagy valami defekted van, amit te nem veszel észre, vagy csak a legjóképűbb férfiakkal vagy hajlandó szóba állni, náluk pedig nagy a konkurencia.
2016. máj. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez a kérdés csak nekem rémlik, h mindig felteszik? Nagyon unatkozik vagy szenvednek itt az kérdésfeltevők?
2016. máj. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!