Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg olyan nagy elvárásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan nagy elvárásnak számít manapság, hogy egy férfi határozott, magabiztos, domináns erős személyiség legyen?

Figyelt kérdés

Ilyen pasit keresek és többen mondták nekem hogy ez nagyon nagy elvárás már, mert vannak ilyen pasik, de egyre kevesebb, sajnos manapság a tutyi mutyi anyuka pici fia jellemző, illetve az ecsetfejű femicica pasik. Valóban, ilyen pasiból már alig van

Ismerősök szerint lassan fele fel arány van már


2016. máj. 30. 12:09
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
31%
Igen, hála nektek.
2016. máj. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
78%

Vannak még, ne aggódj, csak jól kell szűrni. Az anyuci pici fiai meg a szülők pocsék nevelésének a hibája. Azért némely szülőt szembesíteném azzal, hogy kb. magának nevelte a fiát óriáscsecsemővé, és egyhamar ne várjon unokát tőle.

Ne vegyétek támadásnak, srácok, nem általánosítottam, csak az egyik típust jellemeztem. Eléggé sokféle férfitípus létezik még ezen kívül. Akinek nem inge, ne vegye magára.

2016. máj. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
27%

Én ezért nem is csajozok.

Nektek nőknek az az elsődleges elvárásotok, hogy határozott/domináns/magabiztos. Csakhogy ezek a tulajdonságok olyan látszattulajdonságok, hogy csak na. Az egész abból ered kinek milyen munkahelye van, meg minimálisan kell egy kis bátorság mellé és kb ennyi.

Nekem csak annyi a problémám ezzel, hogy diákként semmi esélyem nőt találni így, mivel szüleimmel élek még és csak tanulok, azaz nem vagyok egy "határozott, domináns" személyiség a szemetekben...

De mindegy, majd ha sok pénzem lesz sorba veszlek meg titeket. :P

2016. máj. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
64%
Ez bőven nem ennyire fekete-fehér. Az emberek bonyolultabbak annál, minthogy feloszthasd őket "határozott, magabiztos, domináns" személyiségekre és "tutyi mutyi anyuka pici fiákra". Egy ember eleve nem is mindig ugyanúgy viselkedik, plusz a látszat és a valóság is tud néha különböző lenni.
2016. máj. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
30%
Igen. De miért fontos számodra, ha domináns személyiség legyen a férfi? Nekem például pont nem kell alfahím típusú férfi.
2016. máj. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
53%
Tehát nem csak a két véglet van, hogy vagy alfahím...vagy anyuci pici fia. Sajnálom, hogy neked ennyire rosszak a tapasztalataid..
2016. máj. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 Blade Bone ***** válasza:
Én ilyen vagyok, de nem látom, hogy ez bármiféle előnyhöz juttatna. De lehet csak azért van ez így, mert nem vagyok miliomos. :D
2016. máj. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
37%

Hogy ne lenne az ember határozott és magabiztos, ha mondjuk 300 ezret költhetne egy hónapba?

Hogy lehetne határozott és magabiztos, ha be kell osztani a 100 ezret folyamatosan?

Itt az teljeskörű leírás a kérdésedről...

2016. máj. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
93%
A határozott, magabiztos, domináns nem egyenlő az alfahímmel. Egyébként ha ennek az oldalnak csak ebből a kategóriájából akarok kiindulni, itt tényleg sok a nyivákoló anyuci pici fia. Ennél a való életben azért árnyaltabb a kép.
2016. máj. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
89%

"Hogy lehetne határozott és magabiztos, ha be kell osztani a 100 ezret folyamatosan?" - Aki úgy csinálja, ahogy én, az bátran lehet határozott és magabiztos. :-) De nem árulom el a titkot, legyél önálló és találd fel magad. :-)

Annyit elmondok, hogy:

- nem nyertem pénzt

- nem örököltem vagyonokat

- nem tettek a popsim alá hatalmas tartalékot

No, tessék felnőni!

2016. máj. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!