Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki elmondaná hogy jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki elmondaná hogy jön össze két ember?

Figyelt kérdés

"tetszik az a nő/férfi" gondolat vagy érzés felmerülése és a tényleged párkapcsolat közt eltelt időben mi történik? Beszélgetnek, elmennek randizni(eddig jutottam én) Mi könyvelhető el sikeres randinak. Minek kell történnie egy második randin? (valami íratlan szabály erre van?)

Igen tudom hogy nyominak tart sok ember mert 19 évesen még nem volt csajom, de ezekre a dolgokra kíváncsi vagyok a ti tapasztalataitok alapján.előre is köszönöm!

19/f.



2016. jún. 4. 00:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%

Ne haragudj, de olyat kérsz legalább, mintha a fingomat kéne lepkehálóval befogni. :)

Adott embereknél, adott módon alakul, nincs szabály rá.

2016. jún. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Neked hogy alakult?
2016. jún. 4. 01:02
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
Ezt érzitek, hogy megvan a közös nevező, szikra, hullámhossz. Aztán úgyis adja magát a pillanat, vagy ő vagy te bedobod, hogy csinálhatnátok valamit, vagy csak koccantok valahol véletlen egy kávéra, üdítőre, vodkára stb. Nyilván rengeteget beszélgetsz majd vele, az alap, hogy meg és kiismerd valamennyire. Az a lényeg, hogy ne feszengjetek egymás társaságában és mindkettőtöknek legyen szava, ha bármit megbeszéltek, eldöntötök.
2016. jún. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. jún. 4. 01:07
 5/18 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon fontos, hogy a jó kommunikációhoz nincs szükség folyamats kérdezősködésre, kérdésekre. Akkor a legjobb, ha mesélsz valamit, vagy ő, és le tudjátok reagálni, hozzá- és tovább tudjátok fűzni a beszélgetést. Úgyis érzed majd, ha jó a dolog. Nagyon fontos a kompatibilis humorérzék, magyarul ne kelljen megmagyarázni a poént, mert abba már bele lehet akkor majd sza..i. Sok nevetés, lazaság, spontaneitás, tűz, egyenes kommunikáció, nyitottság. Ezek fontosak. Jó éjt.
2016. jún. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

A saját tapasztalataimat tudom leírni.

Egy rövidebb beszélgetés után elhívnak a fiúk 1. randira (kávéra,vagy borra a leggyakrabban). Ha vannak közös témáink, közös érdeklődési köreink és jól érezzük magunkat egymással akkor lesz 2. randi. A 2. randin hasonló, jobban elmélyül a beszélgetés, kiderül hasonló-e az értékrendünk. A 2. vagy a 3. randi végén jobb esetben van csók, innen tudjuk, hogy testileg is vonzódunk egymáshoz.

Még néhány jó közös program és hosszú beszélgetések után érezzük,hogy "együtt vagyunk." Szeretem kimondani is, hogy ne legyen félreértés.

L21

2016. jún. 4. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ez mindenkinél máshogy alakul. Nincs általános szabály.


Nálam pl a legutolsó kapcsolatom, ami még most is tart, úgy alakult, hogy neten megismerkedtünk, 2,5 hétig leveleztünk, közben elhívott randira. Találkoztunk, beszélgettünk, elcsattant egy csók, megnéztünk egy filmet, kimentünk a szigetre sétálni, végig beszélgettük az egész napot, közben elnyaltunk egy-egy fagyit. 12 óra együtt:) Életem leghosszabb és legjobb randija volt. Már az első randi után kimondtuk, hogy igen, együtt vagyunk.

A második randinkon elkísért vizsgázni, megvárt, majd eljött velem nyakláncot venni, mert említettem neki, hogy régóta szeretnék egy pentagrammosat. Végül mindkettőnknek lett egy. Visszahívtam egy filmre, mert az első alkalommal ő fizetett. Még ezen a napon szerelmet vallott, aztán én is neki.

Harmadik alkalommal is mikor találkoztunk volt egy vizsgám, utána feljött hozzám, főztem neki vacsit, megünnepelvén hogy vége a vizsgáimnak (1. év a suliban), iszogattunk kókuszlikőrt amit ő hozott. Utána feküdtünk le először, másodszor, majd másnap reggel és délelőtt még 2x.:)

A következő időszakban rengeteg időt töltöttünk együtt, jól jött a nyári szünet. Voltunk biliárdozni, megismertem a barátait, strandoltunk,... 1 hónap után megkérte a kezemet, elhívott a tesója esküvőjére is, megismertem a családját, 1 év után összeköltöztünk, fél évre rá pedig összeházasodtunk. Ma már 6 éve együtt vagyunk.:)

2016. jún. 4. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonlóan alakult. Az első hosszabb beszélgetés még csak ismerkedős volt, aztán megint találkoztunk és megint órákat beszélgettünk, ezt követte a 3.ik találkozás itt már egyértelműen randiként kezeltük a dolgot, beültünk egy helyre meginni valamit, aztán sétáltunk, az este végén elcsattant egy csók. Utána mikor találkoztunk már teljes természetességgel volt csók a köszönés, nap végén kézenfogva kísért haza. Attól az estétől bár nem kellett kimondani, de tudjuk, hogy együtt vagyunk. 26/N
2016. jún. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én se tudom elképzelni, hogy megy ez. Nekem sem volt még barátnőm, sőt még a közelében sem jártam. Írták itt, hogy közös érdeklődés stb. hát irántam még senki nem érdeklődött, mindig csak én tepertem. Nem is éreztem soha, hogy lenne vonzalom a másik féltől is.
2016. jún. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ahány ember, annyi variáció van a témára.
2016. jún. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!