Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, szoktatok ráírni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szoktatok ráírni fiúkra a társkeresőn?

Figyelt kérdés
Ha igen, általában hogy reagálnak a srácok? Örülnek neki, vagy az ilyen lányt könnyű prédának tekintik, és nem is érdekli már őket annyira a dolog, mintha nekik kellene "küzdeni" a lányért?
2016. jún. 8. 23:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
6%

Nem vagyok fent társkeresőn....


Itt rád írjak? Örülnél neki?

2016. jún. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%
Olyan 8szor fordult elő eddig, volt aki nen írt vissza, de a legtöbbel beszélgettünk egy sort.
2016. jún. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi első, de nem hiszem, hogy örülnék, a gyakori kérdésekre nem ismerkedni jövök. Azért jutott eszembe a kérdés, mert néha a társkeresőn olyan szimpatikus 1-2 srác a profilja alapján, de soha nem mertem még írni, mert hogy akkor biztos könnyűvérűnek vagy teljesen kétségbeesettnek gondolnának.

Második, beszélgettetek, de nem lett semmi végül a dologból? Kevésbé voltak érdeklődőek, mint akik neked írtak először?

2016. jún. 8. 23:23
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Ez a küzdés dolog nagyon gagyi szöveg. Nem küzdeni akarok, hanem egy kedves, normális barátnôt. Én örülnék neki.
2016. jún. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Mindenképp örülnék neki ha egy nő is írna akár...
2016. jún. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Költőnő? ***** válasza:
39%
Anno, mikor még tettem próbát ezzel a narhasággal, volt hogy ráírtam egy-egy pasira. Többen még csak nem is válaszoltak.
2016. jún. 9. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%

"Ez a küzdés dolog nagyon gagyi szöveg. Nem küzdeni akarok, hanem egy kedves, normális barátnôt. Én örülnék neki."

De tenni nem teszel érte semmit, te lúzer! Csak várod a sült galambot hogy a szádba repüljön, te töketlen!


Csajszi! Te meg minek társkeresőzöl? Ott csak ilyen nyomorékok vannak...

2016. jún. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 LazyJones ***** válasza:
73%
#7 Hülyeségeket beszélsz. Rengeteg olyan nő van, aki inkább válogat a regisztrált pasik között, és próbálkozik azoknál, akiket ő választott ki, minthogy feltegye magát, és napi 30 esélytelen próbálkozóval szenvedjen. Sokan vannak olyanok is, akik maximalizálják az esélyeket, és írnak is, regisztrálnak is. Szerintem semmi gáz nincs abban, ha egy nő ír rá a pasira, ez csak jelzés, hogy lenne esélye. Se nem ígéret, sem nem nyomulás. F35
2016. jún. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
39%
Egyszer ráírtam valakire, válaszolt hogy "majd ír bővebben, csak most nincs ideje" és soha többet nem beszéltünk, szóval inkább hanyagoltam ezt a ráírás témát. :D
2016. jún. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
39%
Eddig kb kétszer volt, hogy ráírtam valakire társkeresőn. Érdekesnek tartottam őket, a profiljuk alapján nagyon sok volt bennünk a közös, ezért is írtam nekik. Kapcsolat nem, de jó barátság lett belőle
2016. jún. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!