Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan srác, aki végsô...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan srác, aki végsô elkeseredettségében fizetôssel vesztette el (esetleg további tapasztalatot is szerzett vele), és ez feloldotta a gátlásait és utána nem volt gondja a barátnôszerzéssel?

Figyelt kérdés

2016. jún. 13. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Voltam fizetősnél, de nem segitett a magánéletem további javulásában semmit.
2016. jún. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem pont így de hasonló a sztori mint a kérdésben :)
2016. jún. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
"végsô elkeseredettségében" Mit kell ezen keseregni? Nem kell ennek akkora jelentőséget tulajdonítani. Nekem jó pár lánnyal lett volna lehetőségem elveszteni már 18-19 éves koromban, de mégsem mentem bele, mert nem éreztem irántuk semmit, a fizetőset meg végképp baromságnak tartom. 24 évesen vesztetettem el azzal a lánnyal akibe szerelmes vagyok és nagyon jó volt, azóta is együtt vagyunk boldogan, örülök neki hogy vártam rá.
2016. jún. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Annyi volt a történet, hogy voltak barátnőim előtte nekem is de 24 voltam mikor eljött az a lány akivel tuti volt, hogy meg fog történni. Nem beszéltük meg csak úgy alakult, de éreztem. Én előtte kb egy héttel elmentem egy fizetőshöz mert be voltam parázva hogy mi lesz ha korán elmegyek vagy hogy egyáltalán milyen érzés mit kell csinálni meg ilyenek :D Tiszta gáz volt a helyzet de utána a valódi első amikor megtörtént sokkal nyugodtabb voltam és a csaj is azt mondta, hogy élete egyik legjobb szeretkezése volt. Ennek örültem is, egyébként utána soha nem voltam mással csak vele. Ez az egyetlen ilyen "tanulópénzes" történet volt :)
2016. jún. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

13-14 éves korom óta nagyon szerettem volna szerelmet, intimitást, szexet, de sosem tudtam megszerezni magamnak. Átlagosan sokat próbálkoztam, azt mondanám, jó pár középiskolai osztályra való számú lánynál. 20 évesen döntöttem úgy, hogy ebből elég volt. Kinéztem a rosszlanyok-on egy harmincas lakásos prostit, aki külső tulajdonságaira eléggé a zsánerem volt és elmentem hozzá.


1 órát/2 menetet fizettem.

NEKEM NAGYON MEGÉRTE. Már 16-17 éves koromtól elég nagy szorongásom volt önmagában amiatt is, hogy még nem is láttam az életben puncit sem. Miután megvolt az első, a hátamon lévő teher, idegeskedés, félénkség egy jelentős része jött le rólam.

Fél évvel azután lett az első barátnőm, hogy prostinál voltam. Csak egyetlen egyszer voltam az életemben és szerintem ahhoz hogy lett barátnőm annak is volt köze, hogy a prosti miatt egy jelentős szorongás tűnt el belőlem. Pirinyót más ember lettem.


Azóta 6 lánnyal voltam összesen és a leghosszabb kapcsolatom több mint 1 éves volt. Ilyenről kamaszként, akit heti szinten újabb és újjabb lány pattintott le, álmodni sem mertem volna. Tudom nem vagyok egy Casanova most sem, de ha azt nézzük hogy honnan jutottam hová, eléggé büszke vagyok és örülök. Én a saját tapasztalataim alapján azt mondanám, hogy aki 19-21 éves és még nem volt szexben része, pedig már régóta vágyik rá, az menjen el nyugodtan egy olyan lakásos prostihoz aki tetszik neki és akiről jókat olvasott.

24/F

2016. jún. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, jöhet még pár.

19f

2016. jún. 13. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!