Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok az exemmel?

Figyelt kérdés

Már 2 éve szakítottunk, bár igaz, hogy januárban beszéltünk kicsit, csak megint jól összevesztünk. Én már nem gondolok rá soha, nem hiányzik egyáltalán, és soha nem jönnék vele össze még egyszer. Ráadásul alakul is most nekem valakivel éppen, és tetszik nagyon a srác.


Éppen ezért nem értem, hogy most 2 nap egymás után miért álmodtam azt, hogy csókolózok meg szexelek vele...? Mi lehet ennek az oka?


2016. jún. 16. 12:51
 1/5 Noren1989 ***** válasza:

Szexhiány?


Vele akkor elég jó lehetett, ha a fantáziádat csak így tudod kielégíteni.


26/F

2016. jún. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát irtó jó volt vele, ez tény. De régen voltam már együtt pasival, és még sem volt soha ilyen álmom.
2016. jún. 16. 12:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is az exemmel álmodtam a napokban többször is. Pedig mi 3 éve nem beszéltünk és még csak nem is láttam. Valamilyen ismerős szituáció hívja elő a tudatalattiban.

Például az új srác akivel alakul a dolog.

2016. jún. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lehet az oka, de nekem is ez van mostanában.. én már csak az időjárásra tudom fogni.. :D
2016. jún. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én meg mostanában minden második éjszaka azt álmodom, hogy egy snapchat-ismerősömmel vagyok. De minden alkalommal mással.
2016. jún. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!