Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy olyan nőt meghódítani aki félénk, csendes, visszahúzódó, önbizalom hiányos?

Figyelt kérdés
Nem hiszi el, hogy tetszik nekem. Pedig nagyon bejön, látom rajta, hogy én is neki ,meg keresi is a társaságom, facebookon is szokott írni, de csak ritkán, sokszor épp ellenkezőleg ,elutasítónak tűnik, napokig rám se hederít, de aztán megint érdeklődik. Már lassan egy hónapja próbálkozom nála.
2016. jún. 18. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Ha ő maga nem akar változtatni azon, hogy több önbizalma legyen, higgyen neked, akkor te csinálhatsz bármit is, sajnos elutasító lesz veled.


Beszélgess el vele, hogy miből fakad az önbizalom hiánya, miért ilyen hitetlen veled szemben.

2016. jún. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
21 évesek vagyunk egyébként
2016. jún. 18. 19:07
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
"Már lassan egy hónapja próbálkozom nála." Nem gondolod, hogy nagyon türelmetlen vagy?
2016. jún. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
türelemmel, ami látszik, hogy neked nincs. Főleg ha számolod a napokat, hogy még nem sikerült megfektetni.
2016. jún. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

de mégis mennyi türelem kell?

a legtöbben egy hetet sem bírnak várni

2016. jún. 18. 19:16
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én pár hónapot próbálkoztam nemrég egy ilyesmi nőnél (bár valamivel idősebbek vagyunk, mint ti).


Összeszedte a bátorságát, elfogadt a randira hívást, majd valami nagyon hülye fal indokkal lemondta. Ezt többször is eljátszotta, mire beleuntam a dologba, pedig nem 1, nem 2 hétig próbálkoztam, mert nagyon csinos, intelligens, és humoros nő, de van az a pont, ami után már nem lehet segíteni a dolgokon :/

2016. jún. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Egy hónap még kevés idő. Ha nem akarod rá "pazarolni" az időt, akkor keress mást és hagyd békén.
2016. jún. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
#5 elég baj az, hogy úgy fogod fel, hogy vársz rá! miután megdugtad, akkor meg már nem lesz az újdonság varázsa és jöhet a következő?? Ha ez a terv, akkor inkább hagyd békén. így is önbizalomhiányos. amúgy meg örülj, hogy vele lehetsz.. ha tényleg tetszik.
2016. jún. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
En is ilyen no vagyok. Azt imadom, ha a kedvenc zeneimrol, konyveimrol es a hobbimrol beszelgethetek valakivel. :) igy rogton erzek valami osszhangot. Es attol, hogy a masik meghallgatja a hulyesegeimet, fontosnak erzem magam a szemeben. :D
2016. jún. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nőként én azt mondom hogy legyél teljesen őszinte mindig. Ne célozgass, ne csábítgasd, hanem mondd meg nyíltan mit akarsz tőle. És kérdezd meg hogy benne van-e a dologban.
2016. jún. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!