Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek fontosabb a büszkeség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek fontosabb a büszkeségük mint a boldogságuk?

Figyelt kérdés

pl.: Oda van egy nő egy pasiért, lehet tényleg boldog lehetne vele, de nem menne hozzá oda, mert hogy ő a NŐ és az a férfi dolga.

De csomó ilyen és hasonló esetet látok.


2016. jún. 20. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Igen, ez sokszor így van. Amúgy meg lehet ha odamenne, már nem is lehetne boldog, mert a büszkesége csorbulna...
2016. jún. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ilyen bolond. De boldogtalan se. 😉
2016. jún. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez elofordul...
2016. jún. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%

>A nőknek


Nem "a nőknek" nem. De igen, vannak ilyen nők, akik ragaszkodnak ehhez, mert nekik úggy sokkal könnyebb, semmi felelősségük sincs a társkeresésben. Úgy kell nekik.

2016. jún. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én kezdeményeztem már pasinál nőként, kivéve, ha a pasi foglalt, szóval hiába lennék vele boldog, és hiába látom rajta is, hogy vonzódik hozzám, szívesen van a közelemben, keresi a társaságomat, ha foglalt, akkor neki kell lépnie, és nem azért, mert én vagyok a nő, hanem azért, mert ő van kapcsolatban, és a kapcsolatban lévőnek kell döntenie arról, hogy kivel szeretne inkább lenni.
2016. jún. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nos addig úgy gondoltam, hogy nem fontos ki megy oda kihez, amíg jól meg nem aláztak azzal, hogy nőként én próbáltak kezdeményezni. Volt egy gyakornoki program az egyetemen, amiben többen részt vettünk, közöttük egy srác, aki már régóta tetszett. Az egyik haverja megsúgta, hogy én is bejövök a srácnak, csak fél lépni. Na nekem nem kellett több, bátor lány vagyok. Moziba hívtam egy filmre, amiről tudtam, hogy érdekli, mert már beszélgettünk róla, na szerintem senki nem tette volna zsebre, amit kaptam. Kikelve magából ordított velem, hogy hát nem hitte volna, hogy egy ilyen semmirevaló emancip*nci vagyok, hogy így megalázom a férfi mivoltát. Hát köpni nyelni nem tudtam akkor hirtelen. Mondjuk azóta örülök, hogy nem jött össze a dolog, de akkor is szarul érintett. Mindenhol azt hallottam addig, hogy manapság már a lányok is kezdeményezhetnek, erre szembe jön velem az élő példa, hogy ez azért nem teljesen igaz. Szépen pilloghatok és adhatom a jeleket ezerrel, hogy gyere már ide megkérdezni, elhívni valahová, de én nem mehetek oda, mert az nem számomra, hanem a pasi számára megalázó.
2016. jún. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, azért ebből az esetből ne általánosítsunk. Ez a csóka egy idióta idegbeteg volt, azért a pasik jelentős része nem ilyen...
2016. jún. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez nem feltétlenül büszkeség, hanem lehet neveltetés kérdése is. Vagy rossz tapasztalat, mint ahogy feljebb írták. Az én ismertségemben például az ilyesmi nem annyira elszigetelt eset, sok lánytól hallottam már hasonló kellemetlen élményeket. De fiúktól is, hogy őket zavarná, ha a lány menne oda hozzájuk.

Szóval "ha odamegyek hozzád, az a baj, ha nem megyek oda hozzád, az a baj".

Így legyen az ember okos. :D

2016. jún. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ismertségből kihagytam egy "e"-t. Ismeretség.
2016. jún. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!