Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lanyoknal mindig kosarat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lanyoknal mindig kosarat kapok 24eves fiatalember vagyok es egy kicsit mackos! Ez az oka hogy nem jovok be leanyoknak?

Figyelt kérdés
Mindig probalkozok a lanyoknal es nyiltan megmondjak hogy nem mukodik a kemia! Az a baj hogy mackos vagyok? :/

2016. jún. 20. 14:31
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
67%
Valószínűleg.
2016. jún. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
92%
előfordulhat, igen...próbálkozz más kategóriájú nőknél, lehet rossz helyen keresgélsz
2016. jún. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Milyen kategorianal probalkozzak? :/ telt holgyeknel?
2016. jún. 20. 14:44
 4/35 anonim ***** válasza:
91%
A kémia nem a mackós vagy nem mackós tulajdonságokkal függ össze. Az megmagyarázhatatlan. Volt olyan,pl.full nem az esetem volt valaki és egyszercsak, ahogyan egy ideje közös asztaltárságban dumáltunk, nagyon is beindultam rá. A fene se érti ezt. Majd megjön a te kémia szakos párocskád...:)
2016. jún. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
71%
Nyiss egy kosárboltot. A pénzre majd jönnek.
2016. jún. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
84%
A telt hölgyek nevében kikérem magunknak, hogy ha nincs ló, jó a szamár kategóriába sorolj bennünket. Teltnek neveznek már bőven formás lányokat is, csak mert nem 50 kg-osak. Lehet, hogy nem a testeddel, hanem a modoroddal meg az arcoddal van baj, barátocskám!
2016. jún. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
0%
Szia! 21 éves lány vagyok ha gondolod küldj egy fényképet és elfogulatlanul megirom a véleményem
2016. jún. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
44%
3# attól még, hogy el van hízva egy nő, még nem változik meg, kit talál vonzónak. A kövér nőknek is csak a fit, sportos férfi kell, senki más.
2016. jún. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
33%
#6: És ha az arcával van baj, akkor mégis mit csináljon, barátocskám? Főleg, hogy neked kövér nőként nem felel meg egy kövér pasi.
2016. jún. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, mennyire vagy mackós.

Ez olyan, mint az agyonreklámozott plus size modellek, akiket szuperszexinek írnak le, közben meg általában 120 kg-s nőkről van szó?

Lehet, az alkatod nem tetszik nekik. Vagy az arcod. Ezt így nem lehet megmondani.

2016. jún. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!