Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes csúnyább férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes csúnyább férfiként társkeresőn csinos, szép lányokra írni, vagy úgysem fognak visszaírni és ne is pazaroljam rá az időt, energiát?

Figyelt kérdés
2016. jún. 21. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Az hogy mennyire írnak vissza, az attól független, hogy te szépnek, vagy nem szépnek tartasz egy lányt, szóval nyugodtan írj rájuk :)
2016. jún. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
🤔🤔🤔🤔 Szerinted?
2016. jún. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs legalább ehhez hasonló kissé vonzó, de összességében "nagyszürke" tök átlagos arcod ( [link] ) és hozzá átlagos testalkatod (min. 178-180), akkor szerintem felesleges időt pazarolni és próbálkoznod az ilyen típusú csajoknál:

[link]

[link]

[link]

Nem tudom mennyire vagy csúnya, de kb. ezek a képek adhatnak valamelyest viszonyítási alapot, vizsgáld meg a konkurenciát és döntsd el saját magad:

[link]

[link]

[link]

2016. jún. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tarskereson csunya ferfikent szep nokre rairni? :D Jo vicc :D Ott kb ketfele tipus van az onbizalmatlan pasik, meg a pemzehes nok..
2016. jún. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Társkeresőn örülj, ha visszaír valaki.
2016. jún. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem pont nem érdekel a külső, nézhet ki akármilyen jól, ha az első mondatából lejön, hogy ostoba és rettenetes humora van, azonnal törlöm. Ha viszont "csúnya" de valami megfog a személyiségében... bármi lehet... Szerintem írj rá bárkire, majd ők eldöntik, kit tartanak csúnyának. A fentebbi válaszoló nem tudom, csúnya férfiakat akart-e linkelni, az utolsó háromból nekem az első és második kimondottan tetszik, a harmadik átlagos.
2016. jún. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%

Én magamból indulok ki -nem vagyok a fentebb linkelt lányokra hasonlító egyed, a full átlagba sorolnám magam-: hamarabb szakítok meg mindenféle kapcsolatot egy olyan emberrel, aki nem tud helyesen írni, mint aki tud. Nálam a túl kisfiús kinézet nem játszik, illetve a túl alacsony férfiak (175 cm magas vagyok).


Figyelj, írj rájuk, aztán maximum nem írnak vissza. Sose lehet tudni :) Szerintem ha értelmes vagy, és nem tipikusan ribizlikre utazol, akkor nem lehetsz sikertelen.

2016. jún. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!