Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 24 évnyi házasság után elválta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 évnyi házasság után elváltam. Azóta csak a fiatal, sovány testalkatú pasik tetszenek! Az mitől lehet? (Pszichológia? ) Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sajnos a fiatal férfiak nem akarnak komoly kapcsolatot, pedig én meg csak arra vágyok. Ha meglátok egy nekem tetsző fiút, szinte rosszul leszek, hogy nem lehet az enyém! Sajnos nemrég lett vége egy 10 hónapos kapcsolatomnak egy 25 éves pasival. Nagyon jól ment minden, soha nem veszekedtünk. Csak mindenhol a fiamnak nézték, ami elég ciki volt. Nem is csoda, hogy beleszeretett egy fiatal, korban hozzá illő csajba. Elengedtem. De hol az én párom???

2016. jún. 23. 01:12
 1/10 anonim ***** válasza:
44%

Igen, ez pszichológia, nyilván fiatalodni akarsz egy ilyen pasi mellett.

De rá kéne jönnöd, hogy a korodbeliekkel kéne kezdened és nem egy olyannal, aki a fiad is lehetne. Egy anyucival senki nem akar ágyba bújni. Te azoknak a fiúknak az anyjuk is lehetnél.


Tehát inkább keress a saját korosztályodból férfit.

2016. jún. 23. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

"Egy anyucival senki nem akar ágyba bújni."

Ezt azért sosem lehet tudni :D

2016. jún. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
kamu kérdés
2016. jún. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

Sztem is troll vagy.

Ez abból jön le, hogy elismered magát a problémát és nem próbálod meg elmismásolni.

Egy öreg nő eufemizálná magát: érett, igazi nőt mondott volna.

Egy dagadt nő pedig nőiesnek nevezné magát.

Erre te egyből ítélkezel is, hisz megvallod, hogy egy korban hozzáillő lányért, sőt nem is lányért, hanem csajért hagyott el...

Aztán ez az elengedtem épp úgy hangzott, mint amikor mi férfiak romantikus filmet látunk: igyekszünk áttekerni az unalmas részeket. Hát te sem időztél el, hogy választékos kifejthesd szétmarcangolt szíved minden apró fájdalmas rezdülését.

2016. jún. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vagy nagyon buta nő írta, vagy férfi, de leginkább fiú. Amatőr munka.
2016. jún. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Még annyit, hogy MILF tag is be van téve a keresőszavak közé, mrpedig egy nő sem nevezi magát MILFnek, ha van minimális önérzete. Aki leMILFezi magát, az szexuális tárgyként jeleníti meg magát és a nők, főleg manapság, erre nemigen hajlanak.

Hitelesebben, önérzetes nőként kellett volna feltenni egy ilyen kérdést, amiből nem rí le, hogy kit ítélsz el és kit nem.

2016. jún. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Randizz sovány, fiatal pasikkal.
2016. jún. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a hozzászólásokat!

Nem azt mondtam, hogy analizáljatok ki, hogy toll vagyok-e vagy nem,vagy ilyesmi. És ne írjon senki privátban, mert nem szexelni akarok! Komoly kapcsolatot szeretnék! És igen, fiatal pasival! De még mindig nem tudom, hogy miért? És hogy elmúlik-e valaha ez az érzés, hogy csak a fiatalok jönnek be. Higgyétek el, hogy nekem ez szenvedés! Nem akarom! Pont ezért szeretnék változtatni rajta, de nem megy! :( Aki nem tud értelmes hozzászólást írni, az kérem ne írjon semmit!

2016. jún. 24. 00:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Ide fogok irni.
2016. aug. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak külön köszönöm és üzenem, hogy azt hiszem, kigyógyultam a hülyeségből! :)

Van egy párom, akivel "szerelem első látásra" volt :) Sovány, viszont korban hozzám illik :) Csak 1 és fél évvel fiatalabb nálam :)

Nagyon jól érzem magam vele, ő is velem. Szeretjük egymást :)

Ami a tavalyi problémámat illeti, teljesen elmúlt! :) Szerintem a rossz házasságom miatti elvesztegetett időt és fiatalságomat szerettem volna pótolni, vagy behozni vagy ilyesmi. Fiatalos vagyok és azt hittem, hogy csak fiatal férfi mellett érezhetem magam jól. Szerencsére a párom is fiatalos és pont olyan bolondos, mint én. :) 4 hónapja vagyunk egy pár és eddig tökéletes minden :)

2017. jan. 18. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!