Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, hogy megbocsáss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy megbocsásson? Hogy találkozzunk még egyszer?

Figyelt kérdés

Rólam azt kell tudni, kétszer voltam szerelmes életemben, nem akarom hosszasan leírni de ez a kettő lány mindkettő egy k***a volt, és elég nagy csalódások értek, onnanstól kezdve szexen kívül mást nem is akartam a lányoktól. Aztán megismerkedtem valakivel egyszer találkoztunk, de előtte már régóta beszéltünk facebookon, mikor előszőr hívtam randira nemet mondott akkor volt pasija (sokan így is randiznak, és van aki ágyba is bújt velem úgy), aztán néhány hónap múlva szakítottak majd randiztunk egyszer. Mondta hogy ő neki sok srác írogatott de mindegyik olyan idióta, én meg normálisnak tűnök, a randin csak beszélgettünk nem akartam nyomulni, az kiderült hogy Ő nem bízik meg a fiúkban és nem is akar a sok csalódás után barátot, de én meg pont hogy benne látom azt hogy több is lehetne mint néhány randi vagy egy alkalmas szex. Olyan különleges lány számomra.

Sajnos az egyik nap eléggé rossz napom volt és ideges voltam, egész nap nem írt vissza pedig kint volt a zöld (elérhető) és nem válaszolt, aztán akkor ahogy ő mondta "megvádoltam azzal hogy hazudott": azt mondtam hogy kifogás hogy nem akar egyáltalán pasit mert ilyen nincs, biztos csak engem nem akar és egyszerűbb ezt így mondani, meg hogy ugyanolyan mint az összes többi lány.

Én nem akartam megbántani, nem tudom hogyan tudnék vele mégegyszer találkozni. Mindent megtennék érte ami az ésszerűség határán belül van természetesen.

Ez tegnap történt azóta nem ír vissza, ő azt írta a végén hogy holnapra lenyugszik, amit írtam arra nem válaszolt de nem is láttamozta, mindenesetre rossz ez a bizonytalanság.



2016. jún. 25. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"Csak még egyszer

Még egyszer

Még egyszer

Még egyszer

Kapudon kopogtatok, aztán meg dörömbölök,

Hogy engedj be éjjel"

2016. jún. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van aki ésszel,van aki pénzzel

Van aki egyszerû puszta kézzel,

Van aki tudja,van aki érti,

Van aki az életét se félti.


Van aki mindig,van aki egyszer,

Van aki gyûlöl,van akinek tetszel,

Van aki ellened van aki érted,

Úgy kapod ahogy kérted

Az életedet ugy kapod ahogy...

2016. jún. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!