Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kedves, aranyos, okos, szolid, visszahúzódó férfiak tényleg ilyen gyorsan elkelnek?

Figyelt kérdés

Neten megismerkedtem egy nagyon aranyos kedves okos fiúval, de nem volt olyan helyes és nagyon félénk, visszahúzódó volt. Talán emiatt nem éreztem iránta vonzalmat.

Nézem a facebook adatlapját és ki van írva hogy kapcsolatban egy nagyon csinos aranyos lánnyal. Meg is lepődtem, hogy egy hónap alatt talált egy lányt, én meg már vagy egy éve küszködök.


2016. jún. 27. 13:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Igen, sokan értékelik a valóban fontos dolgokat.
2016. jún. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

A hamarban nem vagyok biztos, mert ehhez idő kell hogy ezen valós értékekre felfigyeljenek.

Ameddigre észreveszik addigra meg már barátzónás vagy.


Legalább is én így szoktam járni. Bár az is tény, hogy én nem vagyok túl hangos, és színes. Nem hívom fel magamra a figyelmet. Ezért nem is csodálkozom rajta, hogy még nem jött a nagy szerelem. :) Nem baj. :)


23/F

2016. jún. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van ilyen. Neked mások voltak akkor a fontos dolgok, egy másik csajnak viszont épp ezek a tulajdonságok...
2016. jún. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hát 2 hónapja van egyedül, szóval 2 hónap alatt talált magának egy ilyen lányt netről
2016. jún. 27. 13:46
 5/20 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?
2016. jún. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
28 vagyok
2016. jún. 27. 13:47
 7/20 anonim ***** válasza:
Igen, akkor gondolom a férfi nálad idősebb. Ők meg már tényleg más értékek alapján választanak párt maguknak és gondolom a nőknek is fontosabbak a belső tulajdonságok. 28/F
2016. jún. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
7. Igen 31 éves a pasi és úgy láttam egy korombeli lánnyal jött össze
2016. jún. 27. 13:50
 9/20 anonim ***** válasza:
Majd legközelebb te leszel a nyerő.:)
2016. jún. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%
Na és most mi jön ? eddig észre sem vetted mert egyedül volt, most meg hogy valakivel összeállt, jön az irigység féltékenység, fúrás ?
2016. jún. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!