Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A roma lányok miért empatikusa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A roma lányok miért empatikusabbak a magyar lányoknál?

Figyelt kérdés
Úgy értem nem a külsöre mennek,ha egy pasi nem született szépnek őket nem érdekli.
2016. júl. 5. 18:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%

Mert csóringerebb környezetből származnak.


Ott pedig a szegények között ha egy férfi ki tud emelkedni, az általában nem a szépsége miatt van, hanem az esze/viselkedése miatt. Úgyhogy tudják, egy külsőre nem a legjobb 10%-ban lévő férfi is lehet sikeres.

2016. júl. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
A frászt nem érdekli. Engem roma, meg magyar lányok is csúfoltak életem során. Sőt egyszer egy egy félig német félig magyar csajnak udvaroltam, az is szemét volt velem. Mindegy, hogy milyen származásúak a lányok manapság nagyon felszínesek.
2016. júl. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

Nem empatikusabbak semmivel, a legtobb meg utalja is a magyarokat, mert a csaladjuk se nezi jo szemmel ha magyar pasival kavarnak.

Ja es ugy vettem eszre hogy a cigany nok amilyen nagyhanguak olyan puhanyok.

2016. júl. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
15%
Én olyan lányt még nem ismertem aki empatikus lett volna. Helyette a beképzelt, flegma, felszínes nők fajtáját jobban ismerem. Azért mondom, hogy fajtáját, mert ezeket úgy utálom, mint a s.z.a.r.t. Tele a f.a.s.z.o.m. azokkal akik rám néznek és ócsárolnak.
2016. júl. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%

1-es "esze/viselkedése miatt"? :D A legtöbbnek baromira nincs esze, max a pénzre figyelnek fel.

El vagy tévedve kérdező, még hogy nem érdekli, pont őket...hajjjaj...

2016. júl. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Bocs, de én 2 méter magas, szőke hosszúkás hajú, világos bőrű srác vagyok és a külsőre pont ellenkező (sötét bőrű, fekete hajú) cigány lányok odáig vannak értem nagyon sokszor
2016. júl. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%
Én már lassan homokos leszek. XD A melegek empatikusabbak, mint a romák. XD
2016. júl. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%
A magyar lányok többre tartják magukat.
2016. júl. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Utolsónak mondanám, hogy a romák is sokra tartják magukat. Én már magyarok és romák között nem is látok szembetűnő különbséget, ha a viselkedésüket nézem. Van elég sok bunkó, felszínes ember mindkét oldalon.
2016. júl. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
40%
A nők származástól, meg bőrszíntől függetlenül úgy működnek, hogy, ha te tetszel egy lánynak, akkor a lánynak az se baj, ha megalázod, ha megszopatod a gimnázium wc-jébe, vagy egy szórakozóhelyen, mert egy nő mindent enged egy számára jó pasinak. Relatív, hogy melyik nőnek ki a jó pasi, van aki a jóképű srácokat, van aki, a mackósat, vagy az izmos, kockahasú srácot tartja jó pasinak, de a lényeg, hogy, ha jó vagy egy nőnél, akkor s.e.gg.be dughatod a nőt síkosító nélkül és azt is élvezni fogja. De, ha ronda vagy, ha bottal se piszkálnának meg, ha nem vagy az esetük, akkor bezzeg csak elutasítani, megalázni, csúfolni, kinevetni, hülyének nézni tudnak. Hát röviden így működik a nők többsége. Biztosan vannak kivételek, csak életem eddigi 25 éve alatt nem volt még olyan lány, aki engem ne utasított volna el, vagy ne csúfolt volna ki. Bár szerencsére megalázva sose voltam, de vannak pasik, akiket meg is aláznak egyes nők.
2016. júl. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!