Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igazuk lehet az itteni felhasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazuk lehet az itteni felhasználóknak akik szerint tele van az ország kelendő szingli férfiakkal?

Figyelt kérdés
Több hozzászólásnál felfedeztem azt hogy a nők válogathatnak a magas sportos önálló komoly kapcsolatot akaró férfi van aki szingli.
2016. júl. 7. 17:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%
Igaz, mivel sokkal több a fiatal férfi, mint a fiatal nő.
2016. júl. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
#1 ÉS azt is tudod hogy mennyivel? Várj, ne mondd meg azonnal.... Ha kitalálom, akkor megígéred hogy soha többet nem írod be ezt a baromságot? :)
2016. júl. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
1. Az a sokkal több kb. 2-3 % nézz statisztikát!
2016. júl. 7. 17:51
 4/18 anonim ***** válasza:
29%
A statisztikákat kozmetikázzák. Az utcán, szórakozóhelyeken, tömegközlekedési eszközökön, mindenhol kb. másfél-kétszer annyi a fiatal férfi, mint a nő. Maximum az lehet, hogy a nők egy része soha nem hagyja el a lakását.
2016. júl. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
18%
Igen, többek között én is egyedülálló vagyok jelenleg. Ennek oka, hogy nem érem be akármilyen nővel. Sok a szellemi rövidnadrág manapság sajnos :/
2016. júl. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

4. Nyilván pont ezt kozmetikázzák.....😀😀😀😀

Amúgy ne szórakozó helyekből indulj ki...

Egyébként ahol dolgoztam eddig ott mind 80% nő és a többi férfi. Illetve a suliban ketten voltunk férfiak szóval inkább otthon maradnak az az érzésem........

2016. júl. 7. 18:13
 7/18 A kérdező kommentje:
Én meg sokszor több nőt látok. Napi 3 órát utazok közlekedési eszközön és nagyon nem ezt látom. Pl jelenleg is egy buszon utazok és 9 fiatal nőt látok és velem együtt 4 férfit. Szóval.......
2016. júl. 7. 18:15
 8/18 anonim ***** válasza:
39%
Azért van annyi szingli férfi, mert a nők jellemzően (nyilván nem mind) az abszolút top-pasik körül tömörülnek. Ha a legjobban kinéző férfiak simán futtathatnak több nőt egyszerre, akkor azok a nők nyilván hiányoznak fognak máshol, másnak. És akkor még nem is beszéltünk arról, hány magyar nő kel el külföldön, a magyar férfi nyugaton - a többi K-európai népséghez hasonlóan - legaljának számít.
2016. júl. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én páratlan vagyok. .:D Kikérem magamnak.


23/F

2016. júl. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%

Két dolog biztos.


1. Két olyan áltsulis osztályba jártam (költözés 120 km-re), ahol 15 fiúra 5-7 lány jutott.


2. Nem vagyok szép. De eddig mindig egy-két héten belül találtam olyat, aki komoly kapcsolatot akar. Szexre pasit találni max. 2 óra.


35/n

2016. júl. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!